Поради

Провід ВВГ 3х1 5: особливості та призначення

Жоден будинок, офіс, складське приміщення не може функціонувати без електропроводки. Для її установки знадобляться електричні кабелі

Вони відрізняються технічними характеристиками, видом, типом. У складних технічних питаннях по вибору проводів допоможуть консультанти магазину Sokol, найбільшого оператора електрики в Україні. У наявність продукція власного виробництва та товари від європейських торгових марок. З додаткових питань можна зв’язатися з менеджером на сайті компанії.

Кабель ВВГ 3х1 5 використовують для укладання електропроводки в житлових і комерційних приміщеннях. Його застосовують для роботи однофазної мережі 220 V (можна використовувати і для трифазної 380 V). Потужності кабелю достатньо для живлення малої побутової техніки, а працює трифазна потужність, можна підключати більш потужну техніку.

Провід не підходить для використання в гнучких поверхнях. Він може бути прокладений тільки в прямому вигляді. Кабель чутливий до вигинів, може зламатися від напруги і вийти з ладу. За формою провід круглий (що позначається буквою В). Кабель ВВГ 3х1 5 підходить для застосування в щитках, підстанціях, складах, житлових, нежитлових приміщеннях. Провід не призначений для установки на відкритому повітрі (на вулиці). Оболонка кабелю нестійка до ультрафіолетового випромінювання.

Кабель ВВГ 3х2 5: область застосування

Купити кабель ВВГ 3х2 5 вирішують споживачі для установки електропроводки в приватному будинку, на дачі, в гаражі, складському приміщенні, в офісах, торгових залах. Трижильний провід підходить для харчування малої і великої побутової техніки. Серед серії проводів ВВГ 3х2 5 є кабелі різного призначення, наприклад, алюмінієві підходять для установки низьковольтних ліній між двома приватними будинками. Їх можна закріплювати на стовпах, прокладати під землею. Щоб провід 3х2 5 підходив за правилами пожежної безпеки, варто вибирати мідний аналог. Кабелі ВВГ 3х2 5 можна використовувати для гнучкої проводки, вони мають 3-5 клас гнучкості, стійкий до пересувань.

Незалежно від потреб покупця, магазин Sokol зуміє запропонувати йому необхідну продукцію з гарантією якості. У наявність товар в будь-якій кількості. Компанія Sokol реалізує тільки сертифіковану електроніку. Кожному клієнту гарантований індивідуальний підхід. Зробити покупки можна в одному з магазинів мережі, але найпростіше купувати онлайн. Доставка здійснюється по всій країні в короткий термін після підтвердження угоди.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.