Поради

Придбання вживаних авто в кредит у Львові

Оскільки нове авто з салону коштує досить багато, українці все частіше купують вживані транспортні засоби на автоаукціонах інших країн. Однак, інколи ціна автомобіля з пробігом також перевищує наявний бюджет покупця. В такому випадку деякі компанії пропонують взяти авто на виплат.

Чому варто купити авто з пробігом з-за кордону та як вибрати посередника?

Перед придбанням автівки на автоаукціоні покупці часто замислюються, чи це дійсно вигідно, адже до вартості машини додаються додаткові витрати на кшталт перевезення та розмитнення. Втім, навіть з урахуванням цих коштів, здебільшого авто з-за кордону коштує дешевше, ніж на вітчизняному вторинному авторинку. До того ж в закордонних вживаних автівок кращий технічний стан, ніж в їхніх аналогів в Україні. Це зумовлено якістю доріг, регулярним техобслуговуванням й т.і. Сьогодні на аукціонах пропонують безліч автівок різних років випуску, які ви також можете підібрати з огляду на: модель, обладнання салону, тип кузова, пробіг, вид палива, наявність пошкоджень та багато іншого. Належить сказати, що з-за кордону можна придбати авто з ексклюзивною комплектацією, адже часто виробники тієї чи іншої країни виготовляють для свого ринку транспортні засоби з покращеним функціоналом.
Як бачимо, у придбання вживаної автівки з-за кордону є чимало переваг. Однак, у покупців виникає і велика кількість запитань, наприклад: «Як обрати компанію посередника?» Перевагу варто віддавати ліцензованим компаніям, які вже зарекомендували себе на ринку.

Зрештою, правильний вибір компанії, що займається покупкою та доставленням автівок, можна без перебільшень вважати запорукою успіху. Відомо, що придбання та доставлення автомобіля — це досить складний  процес, який потребує часу. Обравши хорошу компанію-посередника, можна довіритись фахівцям — вони зроблять усе замість вас. По-перше, йдеться про допомогу з вибором автомобіля, який відповідатиме Вашим потребам, вподобанням та бюджету. По-друге, посередники перевіряють історію машини та правдивість даних щодо її технічного стану. По-третє, компанія бере на себе ухвалення всіх юридичних та митних питань, наприклад, оформляє угоду, займається розмитненням тощо. Крім того, посередники контролюють доставлення, допомагають з реєстрацією та оформленням страхування. Також вони здебільшого пропонують ремонт «під ключ», розрахунок вартості ремонту в СТО, придбання на виплат та багато іншого.

Багатьох покупців цікавить саме придбання автівки з пробігом в кредит. Знайшовши надійного представника у своєму місті, Ви зможете придбати омріяне авто на виплат. Наприклад, авто в кредит у Львові Ви можете оформити в компанії — «StarCars». Ця компанія бере участь в аукціонах Кореї та США. Кредитуванню підлягають ті автомобілі, що знаходяться в Україні, розмитнені та готові до експлуатації. Звісно, будь-який кредит передбачає певні переплати, проте навіть з урахуванням відсотків кредиту, остаточна вартість автомобіля здебільшого є значно нижчою, ніж вартість аналогічного авто на українському ринку.  На сайті компанії можна ознайомитись з переліком банків-партнерів, а також замовити консультацію, щоб дізнатись про всі нюанси придбання автомобіля на виплат. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.