Поради

Придбати антифриз, а також кошти автохімії в Києві

Грамотний водій точно знає, що для догляду за машиною, а також підтримки її функціонального стану, необхідна велика кількість допоміжних речовин, які в деяких випадках можуть забезпечити повну безпеку від серйозних поломок.

Також, догляд за автомобілем, має на увазі і збереження презентабельного зовнішнього вигляду машини. Для цього використовуються: омивачі, присадки і т.д. Сьогодні, до речі, наша мова піде про те, де ви можете антифриз купити, а також кошти автохімії в Києві.

Антифриз для машини – все, що потрібно знати

Антифриз – це спеціальна рідина, що охолоджує, яка призначена для відводу тепла від двигуна внутрішнього згоряння. Тобто рідина безперервно циркулює по холодному тілу контуру і забезпечує нормальну температуру центрального радіатора охолодження і блоку циліндрів.

В основу антифризу, тобто охолоджуючої рідини, входять два основні елементи: етиленгліколь і пропіленгліколь. Ці дві речовини забезпечують застигання рідини без утворення льоду. Тобто, якщо навіть трапляється таке, що антифриз перемерзнет, ​​то він стає більш схожий на снігову кашу. Вона абсолютно нешкідлива для всіх деталей, які беруть участі в роботі двигуна, на відміну від льоду, який може пошкодити все, від шлангів до охолоджуючого контуру.

Також, найважливішим властивістю антифризу є його теплоємність, оскільки у звичайної води порогова температура для кипіння дорівнює 100 ⁰С, то у антифризу він дещо вищий, приблизно 150 ⁰С. Звичайно, багато що залежить від торгової марки охолоджуючої рідини, але факт залишається фактом.

Антифриз продається в двох видах: концентрат і готовий до використання розчин. Їх відмінність лише в тому, що концентрат необхідно додатково розбавляти дистильованою водою, а готовий розчин можна заливати в транспортний засіб.

засоби автохімії

Важливу роль у стабільній роботі автомобіля грають такі кошти автохімії як мастила, присадки до технічних рідин і т.д. Природно, не менш важливими є і засоби по догляду за салоном авто.

Першою, найважливішою категорією засобів автохімії є моторне масло. Воно повністю забезпечує роботу двигуна, а регулярна заміна цієї сервісної рідини життєво необхідна для вашого автомобіля.

До другої категорії відносяться засоби для салону машини. Це чистячі засоби, які допомагають очищати сидіння шкіряних салонів, килимків під ноги і тканинних вставок в дверях. Автохімія для авто в великому асортименті доступна на сайті “Oiler.ua”.

Голос Сокальщини на GoogleNews