Поради

Придбати системи протипожежного захисту

На сьогоднішній день рівень технічних приладів, якими ми користуємося вдома або в офісі є дуже високим. Порівняно зростає і кількість цих електронних пристроїв. Всі вони працюють гарно та справно, але завжди існує ризик того, що будь який перепад потужності електропостачання, або несподівана несправність якогось аппарата може призвести до замикання та пожежі.

Пожежа це не тільки втрата житлової або робочої площі — це, насамперед, величезні збитки та небезпека для людського життя. Саме тому встановлення систем протипожежного захисту може запобігти справжній біді.

Системи протипожежного захисту

По Україні за рік трапляється більше 50 000 пожеж. Погодьтеся, що таку цифру сприймати моторошно, тому що дуже рідко спалахи вогню не призводять до людських жертв.

Чому пожежі трапляються? Людський фактор, несправність технічних приладів або несвоєчасне попередження про пожежу, якої можна було б уникнути. Останнє, до речі, трапляється не рідше ніж перша та друга причина. Як цьому можна запобігти? Вихід є — системи протипожежного захисту та автоматичні системи пожежогасіння.

Так, це коштує грошей, але не таких великих, якими можуть бути збитки від нещадного вогню. Що вам дають встановленні системи протипожежного захисту:

  • Своєчасне виявлення спалаху — спеціально встановлена сигналізація відразу реагує на будь який спалах вогню або виникнення диму у приміщенні;
  • Оповіщення про пожежу — різкий та голосний сигнал сповістить про небезпеку виникнення пожежі;
  • Гасіння вогню — система, при спеціальному обладнанні, може одразу оперативно погасити спалах вогню.

До речі, такі системи оснащені:порошковою, водяною, пінною, аерозольною та газовою діючою речовиною, яка може ефективно знешкодити вогонь.

Найбільш дорогими є саме вогнегасники з газовою речовиною, але така ціна має ще й вплив на те, що під час гасіння пожежі вплив на матеріальне майно є мінімальним.

Компанія “Охоронний Холдинг”

“Охоронний Холдинг” допоможе вам у встановленні систем протипожежного захисту не тільки у Києві, а й у будь-якому місті України. При цьому, ви втратите мінімум власних коштів та отримаєте максимум безпеки. Компанія має сертифікати, які дозволяють проводити огляд вашого приміщення та проектування оптимального варіанту протипожежної системи за вашим фінансовим бюджетом. У якості виконаної роботи також сумніватися не потрібно, оскільки у штаті фірми працюють висококваліфіковані фахівці своєї справи, які зроблять ваш офіс або дім безпечним місцем під час небезпечної пожежної ситуації.  

Голос Сокальщини на GoogleNews