Поради

Приціл PARD SA-45 LRF: нове слово

Тепловізор стає доступним інструментом для нічного полювання. З його допомогою просто виявити звіра в темряві на великій відстані, і що дуже важливо, не помилитися з ідентифікацією великої тварини

До недавнього часу тепловізори були громіздкими і важкими. Але сьогодні виробники значно удосконалили моделі. Інтернет-магазин «UkrOptica» пропонує широкий асортимент оптики від виробників ATN, Pulsar, Fortuna і ін. Вся інформація про характеристики приладів на сайті в каталозі . Швидка консультація можлива за контактними номерами телефонів.

Тепловізійний приціл PARD SA-45 LRF професійним приладом нічного бачення. Він оснащений матрицею нового покоління, що дозволяє ловити теплові сигнали з відстані 2,4 км. Високочастотний ядро ​​допомагає відслідковувати об’єкти, які рухаються в темряві, з високою точністю. Картинка, яка відображається на дисплеї, має високу якість, тому дає можливість з точністю ідентифікувати тварину. Можна вибрати одну з п’яти колірних палітр. Виробник додав в оптику такі корисні опції:

  • Дев’ять видів візира.
  • Тривимірний гіроскоп.
  • Компас.
  • Лазерний далекомір.

Тепловізор PARD SA-45 LRF характеризується невеликим розміром і вагою, тому його застосування не обтяжує зброю. Прилад може працювати тривалий час без підзарядки завдяки енергоємному акумулятора. Можна задавати настройки при невеликій кількості освітлення або в повній темряві. Корпус приладу захищений від попадання пилу і вологи. Приціл має великий діапазон робочих температур. Мисливець може перемикатися на кілька палітр зображень, щоб уникнути втоми очей.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.