Поради

Призначення швейно-вишивальних машин

Швейно-вишивальні машини, що випускаються в наші дні, оснащені найскладнішим софтом, здатні переносити на тканину багатобарвні візерунки, орнаменти, малюнки, логотипи та фотографії в традиційних техніках вишивки. Крім того, на обладнанні даного типу можна виконувати інші швейні роботи, що не відносяться до вишивки – наприклад, мережива ришельє, простіжки в техніці пэчворк і квілтинг, нашивку аплікацій.

Технологія роботи

Швейно-вишивальна машина працює наступним чином:

  • матерія фіксується у п’яльцях;
  • із сотень узорів і малюнків, що знаходяться в пам’яті пристрою, вибирається відповідний. Якщо там не знайшлося того, що потрібно, підвантажується зображення з комп’ютера;
  • заправляються нитки корисних кольорів;
  • механізм запускається, після чого каретка починає переміщатися двома осями відповідно до закладеного алгоритму.

Багатокольорове зображення вишивається послідовно потрібними кольорами. Дорогі машини самостійно обрізають нитку після етапу робіт. Якщо розміри зображення перевищують розміри п’яльців, роботу доведеться розбити кілька етапів. Коли частина роботи буде виконана, тканина переставляється, поки весь відведений простір не буде заповнено. Після закінчення роботи матерія з вишивкою виймається та відгладжується.

Використання

Декорування одягу та домашніх аксесуарів за допомогою вишивки використовувалося споконвіку. А сьогодні кількість шанувальників модного одягу та красивих домашніх аксесуарів обчислюється мільярдами. Вишивку в наші дні можна зустріти на джинсових куртках, пальто, вечірніх та весільних вбраннях. Витіюваті візерунки прикрашають рушники, банні халати, штори, наволочки, простирадла та підковдри. У професійному середовищі за допомогою вишивки оформляється корпоративний одяг. Вишиті логотип та назва бренду дозволяють закріпити високий статус закладу в очах масової аудиторії.

Великий попит мають прикрашені колоритною вишивкою футболки, дитячі речі, кепки та бейсболки, спортивні костюми, шарфи, портмоне, гаманці. А у сфері концертного, фестивального та фольклорного одягу вишивка просто незамінна, будучи невід’ємною частиною будь-якого національного костюма.

Де купити?

У каталозі інтернет-магазину Sewko представлено 7 чудових моделей швейно-вишивальних машин вартістю від 25 990 до 143 890 грн. Здійснюється безкоштовна доставка по всій Україні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.