Поради

Психіатр в Києві: психічне здоров’я за два кліки

Лікар психіатр має поза плечима шість років медичної освіти та два роки інтернатури. Отже, він може проаналізувати не лише психологічний, але й насамперед фізичний стан людини. Саме така кваліфікація потрібна для лікування панічних атак. Адже під час атаки паралізовані як ментальна, так і тілесна функціональність організму.

Консультація психіатра в Києві

Страх – це нормальна реакція людини, потрібна для її самозбереження. Проте інколи він переходить межу, коли здоровий стан організму починає набувати патологічних ознак. Розглянемо основні симптоми, які говорять про те – що людині потрібна професійна допомога:

  • Звичайне збентеження трапляється лише епізодично та триває короткий проміжок часу, патологічна тривожність може мучити людину місяцями чи навіть роками.

  • Здоровий страх виникає як реакція на стресову ситуацію, панічний часто не залежить від зовнішніх чинників.

  • Причина переживання у здорової людини є об’єктивною, у клінічному випадку джерело тривожності не має відношення до реальності.

  • Насамкінець, із нормальним страхом можна легко впоратися, і жити так само далі – в той самий час як панічний страх вимушує людину змінювати власну поведінку.

Лікування панічних атак

Наведені ознаки є узагальнюючими, в кожному окремому випадку людину має оглянути фахівець – принаймні, психолог чи психотерапевт, а найкраще – лікар психіатр в Києві. Оскільки з нападами паніки хоч раз у житті стикається кожна людина, лікування панічних атак наразі досягло такого розвитку – що можна майже повністю позбавитися цієї недуги.

Лікування панічних атак у Києві

Без лікування тривожності стан людини постійно погіршується. Отже, якщо людина помітила деякі з перерахованих симптомів, їй терміново потрібна хоча б одна консультація психіатра в Києві, іншому місті України або онлайн. Лікування панічних атак відбувається за двома напрямками: з одного боку – попередження нападу, з іншого – вивчення способів полегшити та скоротити його, якщо він знов настане.

Найчастіше робота з пацієнтом обмежується сеансами психотерапії, але інколи врач може призначити також прийом медичних препаратів.

Лікування панічних атак у Києві Altera – один з основних напрямків діяльності психологічного центру. Центр пропонує вибір з найкращих терапевтів України, які мають глибокий досвід роботи з пацієнтами в зазначених галузях психіатрії та психології. Наприклад, у центрі запроваджено інноваційний напрямок VR-терапії – який допомагає клієнту м’яко зануритися у стресову ситуацію, та прожити її у безпечних для себе умовах – результатом чого є часткове або навіть повне позбавлення від тривожності.

Автор: Ольга Королик (Психотерапевт, спортивный коуч)

Голос Сокальщини на GoogleNews