Поради

Пилососи Ховер та Електролюкс: техніку якого виробника вибрати

При виборі техніки для дому слід проаналізувати сильні та слабкі сторони виробника, ознайомитися з технічними характеристиками та відгуками користувачів. Щоб побутова техніка служила довгі роки, варто віддавати перевагу торговим маркам, які присутні на ринку багато років, і зуміли заслужити на довіру споживачів. До таких брендів відносяться компанії Hoover та Electrolux, які успішно випускають продукцію понад сто років.

Особливості та переваги пилососів Hoover

Торгова марка Hoover розпочала роботу у 1908 році, і стала першою у світі, яка зайнялася виробництвом пилососів. Сьогодні товари виробника вважаються найпередовішими у галузі прибирання приміщень. Пилососи Ховер відрізняються величезним асортиментом моделей. Виробник пропонує техніку з мішком, без мішка, з контейнером, миючі агрегати, пилососи сухого збирання. Широкий вибір розмірів та колірної гами побутової техніки. Незважаючи на те, що сьогодні у першовідкривача пилососа достатньо конкурентів, продукція компанії має незаперечні переваги:

 • Постійний контроль виробництва гарантує якість товарів.
 • Зручна експлуатація всіх моделей пилососів.
 • Досить жорсткі щітки забезпечують ретельне очищення приміщень.
 • Для кожної моделі передбачено кілька насадок, що дає змогу чистити різні поверхні.
 • Техніка має високу потужність двигунів.

Серед недоліків відзначають делікатність корпусу, що легко ушкоджується при незначних ударах. Деякі моделі мають високий рівень шуму під час роботи.

Пилососи Electrolux: кому сподобається побутова техніка

Пилосос Електролюкс з’явився завдяки шведському виробнику. Сьогодні компанія лідирує у списку виробників надійної техніки. Лінійка пилососів налічує десятки моделей, кожна з яких має особливості. Але торгова марка є автором багатьох передових технологій, якими оснащене обладнання.

 • Семиступінчаста система фільтрації та 3D-фільтр, які дозволяють якісно очищати поверхні з мінімальним використанням енергії.
 • Система обертання коліс на 360 градусів робить процес збирання значно простішим.
 • Насадка з УФ-променями робить прибирання м’яких поверхонь більш ретельним.
 • Технологія самоочищення BrushRollClean оснащена мініатюрним лезом, яке зрізає волосся та нитки, що зачепилися на поверхні покриттів.
 • Опції сухого та вологого прибирання в одній моделі.
 • Потужна батарея уможливлює автономну роботу техніки до 45 хвилин без підзарядки.

Проаналізувавши всі переваги торгових марок Electrolux і Hoover, дійшов висновку — обидва бренди гідні того, щоб купити їхню продукцію.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.