Поради

Raben: комплексні складські послуги для підтримки бізнесу

Підприємці, які працюють у сфері виготовлення харчової промисловості чи торгують продукцією харчування, часом мать потребу у зберіганні товару у сторонніх складах, оскільки не володіють власними великими приміщеннями. Складські послуги в Україні пропонує компанія Raben. Інфраструктура підкріплена сучасними IT-технологіями, тому свіжість продукції гарантовано.

Як працює компанія Рабен

Міжнародна компанія Рабен Груп працює по всьому світі та надає послуги з логістики, митного терміналу, транспортних перевезень та ін. Українські малі, та середні підприємці, великі підприємства мають можливість замовити послуги зі зберігання продуктів харчування. Raben зацікавлена у тому, щоб вибудовувати з клієнтами довгострокові відносини, тому виконує зобов’язання на найвищому рівні.

Рабен груп має понад 160 філій у європейських країнах. Сьогодні у списку є і Україна. Власний автопарк налічує понад 8 тисяч вантажних автомобілів. Складські потужності компанії сягають більше мільйона квадратних метрів площі. Персонал відповідально та професійно виконує своїх обов’язки.

Спектр послуг групи Рабен включає:

  • зберігання продукції на складі;
  • послуги крос-докінгу;
  • автомобільні перевезення;
  • митний термінал.

Підприємцям пропонують зберігати м’ясну та молочну продукцію, рибу, м’ясо.

Особливості зберігання продовольчих товарів на складах Raben

Компанії, які торгують продуктами харчування, розуміють відповідальність, покладену на них. Від свіжості та якості продовольчих товарів залежить здоров’я покупців. Клієнти Raben отримують можливість зберігати продукти харчування у різних температурних режимах. Завдяки налагодженій логістичній системі пропонується доставка регіонами країни. По всій Україні є розвинена мережа крос-доків, де можна залишити вантаж на тимчасове зберігання.

Навчений персонал забезпечує правильне пакування товарів харчування. Компанія враховує зростання потреби у послугах у відповідні сезони року. Команда готова до пікових навантажень, які залишаться непомітними її клієнтам. Надійність послуг підтверджена міжнародними сертифікатами. За вантажем ведеться цілодобове спостереження, що говорить про високу безпеку співпраці з Рабен Груп.

Щоб замовити послуги, варто зателефонувати за контактними номерами телефонів або залишити заявку на сайті. Підписка на автоматичну розсилку новин допоможе бути в курсі новин, вигідних пропозицій від Рабен Груп.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.