Поради

Рак стравоходу – це не вирок

Сучасне покоління дуже часто плутає рак стравоходу з раком шлунка. Багато хто навіть думають, що це одне і теж захворювання, яке передбачає єдиний метод лікування. Насправді це не так. Рак стравоходу і рак шлунка є широко поширеними захворюваннями, які відносяться до різних груп ризику і виникають в результаті різних факторів.

Що викликає рак стравоходу?

Досвідчені медики 21 століття змогли встановити цілий ряд факторів, які провокують виникнення раку стравоходу. Найпоширенішими вони вважають:

– куріння (звичка, яка дуже часто зустрічається серед всього населення);
– регулярне вживання гарячих напоїв;
– зловживання спиртними коктейлями та іншої алкогольної продукцією.

Багато лікарів стверджують, що ряд перерахованих вище факторів веде до травмування слизової оболонки людського стравоходу і можуть викликати в ньому запальні процеси. В результаті цього передраковий стан уникнути практично неможливо.

Симптоми, які допомагають визначити рак стравоходу

На сьогоднішній день багато людей відчувають дискомфорт під час прийняття їжі. Кожна людина, не звертаючись за медичною допомогою, посилається на захворювання пов’язані зі шлунком. Ця думка прийнято вважати помилковим. Адже в більшості випадків різні болі і тяжкість в шлунку можуть свідчити про захворювання, пов’язані з стравоходом.

Більшість медиків стверджує, що ознаки раку стравоходу є дуже вираженими. Найпоширенішими з них визнані:

– постійне відчуття голоду;
– неприємний кислий запах з рота;
– різкі болі за грудиною;
– відрижка недавно прийнятої їжі;
– нудота під час прийому їжі;
– прискорене виділення слини.

Якщо є підозри, раку стравоходу, кожна людина зобов’язана негайно звернеться до вузького спеціаліста. Адже ранні стадії захворювання набагато легше піддаються лікуванню, ніж ті, які розвивалися протягом багатьох років.

Як виявити рак стравоходу?

Так як медицина стрімко розвивається, з кожним роком з’являються новітні методи діагностики раку шлунка. В наші дні для виявлення захворювання медики проводять рентгенографію або ендоскопічне дослідження. Дані методи застосовуються практично у всіх країнах світу і допомагають встановити не тільки вид захворювання, але і його стадію.

Як позбутися від раку стравоходу раз і на завжди?

Сучасне суспільство дуже часто помиляється, коли приймає рак стравоходу як вирок. Даний вид захворювання піддається лікуванню. Залежить воно від стадії хвороби і різних особливостей людського організму. Незамінними помічниками в процесі лікування є:

– променеве опромінення;
– хіміотерапія.

У більшості випадків медики призначають пацієнтам з раком стравоходу комбіновані методи лікування, які можуть супроводжуватися хірургічними втручаннями.

Стаття носить інформаційний характер!65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.