Поради

Реабілітація алкозалежних та наркоманів

Важливим етапом усунення залежностей є реабілітація та психологічна підтримка, що дозволяє успішно адаптуватися до соціального життя у суспільстві. Це завершальна стадія, що допомагає закріпити ефект лікування за допомогою медикаментозної терапії. Соціально-психологічні методики допомагають знайти своє місце в житті та відкрити свою справу, а головне, зав’язати із пристрастю до алкоголю та наркотиків.

Сучасний реабілітаційний центр для наркоманів Київ пропонує у різному ціновому сегменті. Можна пройти лікування у місцевій лікарні, а можна обрати професійне обстеження та передові методи у найбільшому наркологічному центрі столиці.

Комплексне лікування у галузі наркології пропонує наркологічний центр Recovery, який надає послуги власного реабілітаційного центру. Він допомагає пацієнтам вибрати для себе життя без алкоголю та наркотиків, усунути згубну залежність.

Що включає реабілітація

Медико-соціальна реабілітаційна програма здійснюється упродовж терміну від 1 місяця. Тривалість курсу реабілітації залежить від показань пацієнта, тяжкості стану, стадії залежності, індивідуальної сприйнятливості до алкоголю та наркотиків.

Реабілітація в наркологічному центрі Recovery включає:

  • Перший етап з фізичного та психологічного відновлення;
  • Другий передбачає збір анамнезу та встановлення діагнозу;
  • 3 етап включає мотивацію позбутися залежності;
  • Четвертий спрямований на психологічну корекцію, усунення проблем у сфері психіатрії;
  • П’ятий укладаючий, із проведенням соціальної адаптації пацієнтів.

Консультації надають лікарі вищої кваліфікації, які мають великий досвід у сфері наркології. Клієнти відвідують кабінет психотерапевта, психолога, нарколога, психіатра, проходять огляд нарколога.

Також проводяться заняття з концепції усунення хвороби, тренінги у терапевтичному напрямку. Реабілітація включає профілактику зривів, потяги до алкоголю та наркотиків. Заняття з участю психолога дозволяють усунути співзалежність інших членів сім’ї.

Пацієнти відвідують сеанси психотерапії, фізіотерапії, лікувального масажу. Реабілітаційні заходи ефективно завершують терапевтичний курс та закріплюють отриманий лікувальний ефект.

У разі розвитку психозу на фоні вживання алкоголю та прийому наркотиків можуть розвиватися параноя, галюцинації, шизофренія. Психічні відхилення можуть супроводжуватися вираженою агресією по відношенню, перш за все, до своїх рідних та близьких.

Допомога психіатра дозволяє встановити причини розвитку стану та призначити ефективне лікування. Чим раніше розпочати терапевтичний курс, тим швидше можна отримати позитивні зрушення у поведінці та нормалізувати психіку людини, відновити функції головного мозку, збалансувати психо-емоційний стан.

Як пройти реабілітацію

Записатися до реабілітаційного центру Київ у цій сфері пропонує всі можливості для алкоголіків та наркозалежних. Головне бажання людини, решта забезпечується в умовах реабілітаційного центру.

Зателефонуйте нам та скористайтеся послугами наркологічного центру Recovery, який спеціалізується на реабілітації залежних. Спеціальні методики та програми, допомога кваліфікованих лікарів у цій сфері дозволяє не залишитися віч-на-віч із проблемами. У разі тяжкого стану замовляйте виклик лікаря, який за потреби госпіталізує хворого.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.