Головна / Поради / Реабілітаційне обладнання для людей з особливими потребами

Реабілітаційне обладнання для людей з особливими потребами

Людям з особливими потребами необхідно спеціальне медичне обладнання та техніка, для лікування і поліпшення умов життя. Для інвалідів потрібно тільки найкраще і сертифіковане обладнання, що відповідає міжнародним стандартам і зручний в користуванні. Одним з перевірених постачальників на ринку України є мережа магазинів Baldinelli.

Види обладнання пропонує магазин Baldinelli?

Baldinelli пропонує великий асортимент товарів для різних груп людей. Тут представлені реабілітаційне обладнання, домашня медтехніка, все для краси та здоров’я, ортопедична обладнання та інше.

Одним з найбільших розділів сайту є реабілітаційне обладнання. Тут можна виділити товарів різного типу спрямованості:

  • Професійного медичного призначення;
  • Медичної допомоги;
  • Соціальної допомоги.

На сайті інтернет-магазину Baldinelli можна подивитися всі реабілітаційне обладнання та товари, які доступні для продажу.

До товарів медичного спрямування відносять ліжка з особливими функціями, коляски, поручні, милиці, тренажери, білизна, підгузники і багато іншого.

Якщо розглядати товари для людей, які прикуті до ліжка, тоді одним з необхідних товарів є спеціальна медична ліжко, розроблена спеціально для поліпшення життя пацієнта. Вона може повністю регулюватися і рухатися, тим самим допомагаючи хворому міняти положення. Така ліжко допомагає в роботі медсестрам і обслуговуючому персоналу.

Мережа магазинів Baldinelli пропонує великий вибір колясок для інвалідів. Тут можна придбати як стандартні, бюджетні моделі, так і більш сучасні, вдосконалені. Дорожчі варіанти мають додаткові функції і прості в управлінні.

Додаткова елементи для інвалідів такі як тростини, милиці, ходунки та інше приладдя мають особливого значення, адже пацієнти часто не можуть самостійно пересуватися і такі елементи стають справжній порятунком. Всі товари в Baldinelli такого напрямку продаються тільки від кращих виробників, адже вони зручні у використанні і повністю виконують свої функції.

Товари особистої гігієни на сайті Baldinelli передбачені як для дорослих, так і для дітей. Тут Ви знайдете все необхідне для комфортного життя і побуту кожної людини. Підгузки, білизна, приналежності для туалету, пов’язки і багато іншого спростять життя інвалідів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!