Поради

Реабілітаційний центр “Пріоритет”: швидка допомога від наркологічної залежності

Надмірне вживання алкоголю призводить до залежності, здатної повністю поламати людині життя. Він втрачає роботу, розриває дружні зв’язки, неспроможний адекватно сприймати реальність. Без кваліфікованої допомоги подолати залежність наодинці практично неможливо. Наркологічний центр “Пріоритет” понад 15 років займається лікуванням наркологічної, алкогольної залежності.

Як відбувається лікування в наркологічному центрі «Пріоритет»

Залежна людина руйнує своє життя та свого близького оточення. Фахівці центру «Пріоритет» знають, як позбавити пацієнта згубних звичок. Лікування відбувається у кілька етапів:

  • Вступ до клініки. Персонал проконсультує деталі перебування в центрі.
  • Детоксикація + лікування. З організму виводять залишки наркотичних речовин, допомагають подолати «ломку», за допомогою препаратів повертають працездатність органів, які постраждали від захворювання. У комплексі триває психологічна допомога.
  • Реабілітація. Для кожного пацієнта створюється окрема стратегія щодо подолання залежності, триває робота з психологом та іншими фахівцями.
  • Адаптація до соціального життя. Великим ризиком для людини із залежністю стає повернення у звичне середовище проживання. Щоб не зірватись, варто відвідувати групи анонімних алкоголіків. Лікар підтримує контакт з пацієнтом після виходу з центру.

На сайті центру представлені відгуки колишніх пацієнтів, які успішно подолали залежність та повернулися до здорового життя. Записатися на прийом можна, заповнивши коротку анкету. Центр гарантує повну анонімність пацієнту та його сім’ї.

5 табу: чого не можна робити, якщо близька наркоман

Страшно уявити, що відчувають родичі наркоманів чи алкоголіків, але від їхніх дій залежить, чи захоче хворий пройти курс лікування. Не варто давити на таку людину, звинувачувати, кричати на неї. Краще поговорити спокійно, щоб з’ясувати, чи він усвідомлює свій згубний спосіб життя. Наркологи говорять про те, що робити категорично не можна:

  • Не давайте залежній людині гроші.
  • Не сплачуйте борги наркомана.
  • Чи не піддавайтеся на маніпуляції: залежні люди досить винахідливі.
  • Не піддавайтеся на самообман, що все може вирішитися само собою.
  • Не прикривайте наркомана перед іншими.

Щоб отримати безкоштовну консультацію від спеціалістів центру «Пріоритет», необхідно залишити номер телефону на сайті. Лікар зв’яжеться протягом півгодини, щоб допомогти розібратися у проблемі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.