Поради

Рефінансування мікропозик в Україні – що потрібно знати

Отримати кредит в Україні можна не тільки в банку, але і інших фінансових установах. Позики на невеликі суми є нецільовими, їх можна використовувати на свій розсуд

Мікрофінансові організації не вимагають підтвердження доходу, поручителів або застави. Компанія ReCredit пропонує громадянам України оформити споживчий кредит і рефінансування (з загальною заборгованістю до 100 тис. Грн.). Оформити заявку на кредит і сплатити позику можна на офіційному сайті https://recredit.ua/ru/pay-loan.

Як працює компанія ReCredit

ReCredit є єдиною фінансовою компанією в Україні, яка спеціалізується на рефінансуванні мікропозик. Рефінансування – це оформлення нового кредиту (на більш вигідних умовах) з метою погасити вже наявної. До рефінансування вдаються клієнти, у яких є один або кілька позик, і вони бажають отримати нову позику під низький відсоток з меншим щомісячним платежем.

ReCredit видає кредити на таких умовах:

  • Максимальна сума 100 тис. Грн.
  • Видача грошей: на карту.
  • Щомісячна ставка 7,5%.
  • Документи: паспорт громадянина України та ІІН.
  • Видача кредитів бізнесу і фізичним особам.

Оформити позику до 30 тисяч грн. можна онлайн, підписати договір дистанційно. Договору на кредити понад 30 тис. Грн. підписуються в офісі компанії. ReCredit не вимагає ніяких додаткових платежів з позичальників: наприклад, страхування, комісії за оформлення. Після затвердження позики необхідно щомісяця вносити зазначену графіку платежів суму.

Оплата кредиту ReCredit

Допомога в погашенні кредиту в Україні надає ReCredit. На сайті компанії вказано доступні варіанти погашення позики.

  • У касах банків.
  • Через термінали самообслуговування Приватбанку.
  • Банківською картою.
  • Через мобільний додаток Пріва24.
  • На сайті ReCredit в особистому кабінеті користувача.

Цими способами можна погасити заборгованість цілодобово. Важливо не допускати прострочень: в таких випадках передбачені додаткові нарахування у вигляді пені або штрафу. Щоб уникнути цих нарахувань, важливо не відкладати погашення позики на останній день, особливо, якщо це вихідний: платіж може надійти на рахунок кредитора на наступний день. У випадках, коли позичальник вніс суму більше необхідної, йому все одно доведеться робити наступний платіж не менш, ніж зазначено в графіку. Але тоді вийде швидше виплатити кредит.

Щоб уникнути помилок, варто в день оплати зв’язуватися з представником компанії в Вайбере або за контактними номерами телефонів.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.