Поради

Рекомендації: як вибрати гарне дитяче автокрісло

Дітей дуже важливо перевозити в автомобілі в дитячих автокріслах, так як малюки погано тримають рівновагу, часто не можуть правильно себе вести в транспортному засобі. Автокрісло захистить дитину при аваріях і при різкому гальмуванні машини, коли можна отримати удар і різні травми.

Як вибрати автокрісло

Автокрісло необхідно вибирати з урахуванням певних параметрів. Існує кілька варіантів:

  • Група 0 (до 10 кг). Це конструкція нагадує люльку, має особливі кріплення. Є спеціальний захист для голови, ручка для перенесення такої люльки.
  • Група 0 + (до 13 кг). Це дитяче автокрісло має ремені безпеки.
  • Група 0 + і 1. У таких моделях можна регулювати спинку крісла. Також є особлива захисна функція.
  • Група 1 (від 9-18 кг). Тут малюк вже більш впевнено сидить в автокріслі, є захисні ремені безпеки, можна змінювати в залежності від зростання малюка.
  • Група 1-2 (9-36 кг). Такий варіант вважається найбільш універсальним і практичним, так як можна регулювати спинку сидіння під будь-яке зростання дитини. Таким чином, немає необхідності часто його міняти.

При виборі автокрісла можуть виникати різні питання. У деяких універсальні моделі можуть викликати сумніви, але для віку від 1,5 року – це кращий варіант. Захисні функції для шиї, голови та плечей є необов’язковими, але наявність такого захисту значно підвищує безпеку і надійність перевезення дитини.

Особливості установки

Автокрісло для дітей підвищує їх безпеку, якщо правильно його встановити. Існує кілька систем кріплення аксесуара:

  • за допомогою ременів безпеки;
  • система Isofix;
  • система Latch і SuperLatch.

Кожен метод кріплення має свої особливості та переваги. Важливо правильно кріпити все ремені безпеки і користуватися інструкцією по використанню. Тут не можна ставитися до цього процесу зневажливо, так як здоров’я дитини важливіше.

При покупці автокрісла потрібно звертати увагу, перш за все, на безпеку, матеріал виготовлення. Також важливий його вага, адже іноді потрібно нести крісло з дитиною. Не буде зайвим дізнатися, наскільки практичне автокрісло, чи можна зняти чохол для прання, чи комфортно користуватися ременями. Останнє, на що потрібно звернути увагу, – це зовнішній вигляд. Адже безпека, функціональність і практичність повинні бути на першому місці. Всі ці моменти потрібно обов’язково врахувати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.