Поради

Ремонт мобільних телефонів від Reboot Service

Завдяки простоті використання мобільні телефони з сенсорним екраном заслужили популярність. Разом з масовістю подібних пристроїв виникла потреба в ремонті з різних причин. Саме тому наявність сервісного центру є просто необхідністю.

Компанія «Reboot Service» виконує ремонт смартфонів у Львові за вигідною вартістю з можливістю відправлення несправного пристрою нам поштою або при особистому візиті майстерні. Найбільш популярними є телефони на операційній системі Android, на якій працює абсолютна більшість мобільних додатків.

Вихід до інтернету стає все більш частим саме з мобільних пристроїв: перегляд онлайн-відео, спілкування в соціальних мережах, частина сингл- та мультиплеєрних ігор, стрімінг. Виконання деяких дій також потребує використання смартфону – наприклад, оплата на банківському терміналі з функцією NFC, комунальні платежі та інші дії можуть спростити життя.

Не забувайте про те, що смартфон повністю замінив стаціонарний зв’язок, а деякі данні користувачі часто роблять лише на одному пристрої (наприклад, фото та відео) без резервного копіювання. Саме тому оперативний та професійний ремонт мобільних телефонів допоможе повернутися до нормального життя в багатьох ситуаціях.

Які операції виконують майстри нашого сервісного центру?

Необережна експлуатація, зношення окремих компонентів може вивести з ладу цілий пристрій. Сервісний центр «Reboot Service» виконує наступні роботи:

· встановлення нового дисплею;

· заміна пошкодженого сенсора;

· встановлення захисного скла на нові телефони, а також на пристрої із заміненими екранами;

· заміна динаміка та/або мікрофона;

· відновлення цілісності після падіння;

· ремонт після потрапляння води всередину пристрою;

· встановлення нових фізичних кнопок;

· заміна фронтальної, основної камери;

· калібрування телефону.

Однією з найбільш затребуваних послуг є заміна екрану – саме на нього припадає навантаження у вигляді сильного натискання, ударів. Часто такий сервіс потрібен з-за ігнорування деякими власниками того, що смартфон потребує захисного скла. При встановленні нового дисплея зазвичай виконується закріплення скла під конкретну модель.

Не менш потрібна послуга відновлення телефону всередині. Вода може спричинити появу корозії на материнській платі, роз’ємах (в першу чергу звертається увага на USB порт, джек 3,5 мм, які найбільш вразливі). Ремонт Xiaomi та інших марок телефонів усередині передбачає чистку плат, а також іноді заміну вказаних портів, мікросхем. Останні можуть вийти з ладу не лише з причини неправильної експлуатації та зберігання, але й з-за якості окремих комплектуючих.

Ми проводимо ремонт телефонів Samsung, Prestigio, Asus, Meizu. Також майстри допоможуть у відновленні працездатності смартфонів Oppo, Sony, ZTE та інших марок. За потреби виконується бекап важливих даних, які можуть бути втрачені з-за зберігання на одному телефоні в одному екземплярі.

Окремо увагу варто загострити на перепрошивці пристроїв. В деяких випадках оновлення програмного забезпечення телефону йде не так, як планувалося, що приводить до перетворення гаджета на «цеглину». Встановлення нової прошивки дозволить відновити працездатність пристрою. Це робиться шляхом правильного оновлення або даунгрейду (у деяких випадках потрібно робити саме так з-за неякісних нових версій ПЗ від виробника).

Переваги звернення до Reboot Service

Головними перевагами співпраці з нашим сервісним центром є:

· наявність запчастин для кожної популярної моделі телефону. Це дає змогу виконати ремонт за короткий термін без потреби в очікуванні;

· безкоштовна діагностика, якщо телефон точно потребує ремонту. Наприклад, клієнт приніс свій OnePlus, який вимикається без причини за повного заряду батареї або є проблеми з підключенням до інтернету;

· більше семи років досвіду, що гарантує правильне виконання всіх поставлених завдань;

· ми можемо працювати з будь-яким телефоном незалежно від складності проблеми.

Нами використовується сучасне обладнання для пайки, яке необхідне в роботі з точними з’єднаннями. Особливо воно потрібне при заміні мікросхем пам’яті та монтажі нових портів на зміну старим та пошкодженим. Не важливо, який телефон – дорогий флагман чи більш доступний Realme.

Звертайтеся вже зараз, якщо потрібно повернути смартфон до робочого стану за короткий термін. Ми маємо два сервісних центри в центрі міста Львів, що полегшить пошуки, якщо ви вирішили особисто приїхати до нас. Окрім якісного ремонту, наші майстри дадуть декілька рекомендацій по тому, як в подальшому користуватися телефоном так, щоб запобігти повторним поломкам.

Телефонуйте, приїжджайте або відправляйте свій смартфон поштою, щоб відновити пристрій – наші майстри гарантовано виконають повний цикл робіт.

598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.