Про кризу української медицини не говорять тільки діти. А дорослі називають її «бізнесом з великими грошима»! і з жахливими умовами і можливостями для лікування. Чи так це насправді ?! Спробуємо провести невелике інформаційне дослідження.
Що ми маємо на сьогодні в медичній системі України? З 2016 року розпочали поступово вводитися реформи для того, щоб вивести медицину на шлях діджіталізаціі, застосування в усіх її сферах цифрових технологій. У всіх поліклініках країни з’явилася електронна запис до лікарів за допомогою всеукраїнського електронного сервісу «Мій медкабінет». Кожне медустанову отримує від держави кошти за кожного пацієнта, який підписав з ним декларацію. Кожен підписаний сьогодні є автоматично застрахованим Національною службою здоров’я України, яка визначена національним державним страховиком.
У той же час відбулося скорочення амбулаторних установ в селах і невеликих містах. Створено програму «доступні ліки» і покращилося фінансування закупівель. Але, на жаль, у зв’язку з пандемією перелік таких ліків досить обмежений, а фінансування цього року було скорочено. Багато державних лабораторій, будемо скромно говорити «ледве дихають». У цьому числі лабораторія IMD Інституту мікробіологічних досліджень, яка їх проводить на сучасному обладнанні з точністю 99,9%. Цікавитесь? – перейдіть за цим посиланням: https://imdlab.com.ua/ru/.
Ще один важливий аспект сучасної медицини – це наявність широкого спектра неефективних препаратів, або ліків з недоведеною ефективністю.
1316 видів бактерій і більше 200 видів грибів.
Не можна залишити поза увагою в нашому дослідженні найактуальнішу тему сьогоднішнього дня – COVID-19.
ЦИФРИ ГОВОРЯТЬ ПРО ЧОМУ!
Інформація станом на 12 лютого:
- хворих Covid-19: 1262867;
- нових випадків за добу 4773;
- одужали 1106155;
- смертей 24174;
- протестовано 6500150.
Ця інформація розміщена на Сайті Міністерства охорони здоров’я України.