Головна / Поради / РІВЕНЬ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: РОЗДУМИ, ФАКТИ, ЦИФРИ

РІВЕНЬ МЕДИЦИНИ В УКРАЇНІ: РОЗДУМИ, ФАКТИ, ЦИФРИ

Про кризу української медицини не говорять тільки діти. А дорослі називають її «бізнесом з великими грошима»! і з жахливими умовами і можливостями для лікування. Чи так це насправді ?! Спробуємо провести невелике інформаційне дослідження.

Що ми маємо на сьогодні в медичній системі України? З 2016 року розпочали поступово вводитися реформи для того, щоб вивести медицину на шлях діджіталізаціі, застосування в усіх її сферах цифрових технологій. У всіх поліклініках країни з’явилася електронна запис до лікарів за допомогою всеукраїнського електронного сервісу «Мій медкабінет». Кожне медустанову отримує від держави кошти за кожного пацієнта, який підписав з ним декларацію. Кожен підписаний сьогодні є автоматично застрахованим Національною службою здоров’я України, яка визначена національним державним страховиком.

У той же час відбулося скорочення амбулаторних установ в селах і невеликих містах. Створено програму «доступні ліки» і покращилося фінансування закупівель. Але, на жаль, у зв’язку з пандемією перелік таких ліків досить обмежений, а фінансування цього року було скорочено. Багато державних лабораторій, будемо скромно говорити «ледве дихають». У цьому числі лабораторія IMD Інституту мікробіологічних досліджень, яка їх проводить на сучасному обладнанні з точністю 99,9%. Цікавитесь? – перейдіть за цим посиланням: https://imdlab.com.ua/ru/.

Ще один важливий аспект сучасної медицини – це наявність широкого спектра неефективних препаратів, або ліків з недоведеною ефективністю.

1316 видів бактерій і більше 200 видів грибів.

Не можна залишити поза увагою в нашому дослідженні найактуальнішу тему сьогоднішнього дня – COVID-19.

ЦИФРИ ГОВОРЯТЬ ПРО ЧОМУ!

Інформація станом на 12 лютого:

  • хворих Covid-19: 1262867;
  • нових випадків за добу 4773;
  • одужали 1106155;
  • смертей 24174;
  • протестовано 6500150.

Ця інформація розміщена на Сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!