Поради

Робота охоронцем: на що звернути увагу під час пошуку роботи

Робота охоронця подекуди є складною як на фізичному, так і на емоційному рівні. Однак сфера охоронних послуг налічує багато різновидів, у тому числі публічну безпеку, протипожежну, військову та особисту охорону. Представники цих служб відповідають за збереження порядку та безпеки на різних заходах та об’єктах, таких як магазини, кафе, клуби, офіси, будівельні майданчики, промислові підприємства, концерти тощо. Вони реагують на агресивну поведінку відвідувачів та на конфлікти, що виникають, здійснюють фейс-контроль, запобігають доступу на заборонені території. У разі серйозних порушень закону та випадків крадіжок можуть затримувати зловмисників та викликати поліцію.

Вакансії охоронця в Києві пропонують різні компанії: від великих підприємств до супермаркетів. Окрім того, існують особисті охоронці, які відповідають за безпеку конкретних осіб. Незважаючи на популярний образ із фільмів, їхнє завдання полягає насамперед у передбаченні можливих загроз. Вони забезпечують захист VIP-персон, але важливою частиною їхньої роботи є запобігання потенційним небезпекам та аналіз ситуацій.

Які якості потрібні для охоронця

Щоб оцінити, чи підходить вам така робота за своїми здібностями та характером, варто спочатку з’ясувати, які якості є головними для цієї посади. Робота охоронця є важливою та відповідальною, і її не кожен може виконувати.

Для ефективної праці на цьому місці важливі такі риси особистості, як-от:

  1. Чесність.
  2. Пунктуальність.
  3. Порядність.
  4. Відповідальність.

Однак у деяких компаніях також важлива фізична підготовка та здоровий спосіб життя охоронця.

На що звернути увагу під час пошуку роботи охоронцем

Варто зазначити, що умови можуть розрізнятися залежно від профілю компанії, яка проводить набір персоналу.

Однак під час пошуку роботи варто звернути увагу на такі аспекти:

  1. Графік роботи. Чергування може мати різний характер: денний або тижневий. Тривалість зазвичай залежить від індивідуальних умов охоронної організації.
  2. Система оплати праці. Здебільшого встановлюється ставка за одне чергування. Заробітна плата за місяць буде розраховуватися залежно від кількості здійснених чергувань. Також існують вакансії з фіксованою ставкою.
  3. Умови трудового договору. Тут може бути два варіанти — офіційне або неофіційне працевлаштування. Перший варіант має більші переваги, зокрема соціальний пакет та зарахування трудового стажу.

Під час перегляду вакансій також важливо звернути увагу на специфічні вимоги до кандидатів та уточнити, чи забезпечує роботодавець необхідною робочою формою. Інакше вам доведеться самим займатися придбанням амуніції, а це зайві клопоти та витрачання грошей.

Голос Сокальщини на GoogleNews