Поради

Робота в Польщі для сімейних пар: переваги, вакансії, умови проживання

Нестабільна економічна ситуація в Україні змушує виїжджати багатьох українців на заробітки в інші країни. Робота для сімейних пар в Польщі – можливість покращити свій фінансовий стан

Переваги, які надає робота в Польщі сімейним парам

Робота для сімейних пар в Польщі, які виїхали на заробітки без дітей, надає ряд переваг:

  • Працюючи вдвох можна заробити більше грошей, та скоріше повернутись додому. Якщо у подружжя є конкретна ціль – купівля будинку чи автомобіля, то зібрати необхідну суму буде легше, працюючи парою.
  • Переїзд, нова робота за кордоном, зміна звичного ритму життя – може викликати стрес та невпевненість в собі у будь-якої людини. А їдучи вдвох, подружжя буде підтримувати одне одного і процес адаптації в іншій країні пройде легше.
  • Збереження сім’ї. Спільна поїздка на заробітки дозволить уникнути багатьох розбіжностей, які можуть виникати, коли є довготривала відсутність одного з подружжя;

Можливі вакансії для працевлаштування подружжя

Робота для пари за кордоном дуже різноманітна. В Польщі можна працевлаштувавсь вдвох на консервних заводах, м’ясокомбінатах, оптових складах, заводах з виготовлення різноманітної продукції ( електроніки, дитячих іграшок, меблів), супермаркетах. При цьому, якщо вдасться себе зарекомендувати старанним та відповідальним працівником, через деякий час можна отримати місце майстра або помічника керівника відділу.

Сезонна робота в Польщі для пар можлива на фермах, у полі, теплицях. Ця робота підійде працівникам від 18 до 65 років. В обов’язки може входити посів, догляд, сбір урожаю та ягід; допомога в догляді за с/г тваринами( крупний рогатий скот, коні, свині, гуси, кури).

Можливо працевлаштуватись на різних підприємствах. Для чоловік найбільш розповсюджені вакансії в сферах: транспортних перевезень, будівництва, автосервісу. Для жінок знайти хороше робоче місце можна в готельно-ресторанній та б’юті сферах.

Для працевлаштування за фахом потрібно успішно скласти іспит з польської мови та пройти процедуру підтвердження диплому про освіту, мати досвід роботи за фахом. Посади за професією є високооплачуваними. Наприклад, бухгалтер щомісячно отримує заробітну плату від 5000 злотих, а спеціаліст в сфері ІТ – від 7000 злотих, лікар – від 9000 злотих.

Особливості проживання сімейних пар в Польщі

Переважна більшість польських роботодавців, які надають легальну роботу в Польщі, пропонують і проживання. В вакансії вказують, що надають житло для працівників з України безкоштовно або за плату. Платне проживання може оплачуватись 50% працівником, 50% роботодавцем, або повністю працівником. Оренда складає від 200 до 400 злотих в місяць. Якщо сімейній парі таке житло не підійде, є можливість самостійно орендувати квартиру або кімнату, але ціна буде дещо вища.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.