Поради

Роботи-пилососи – помічники в будинку і офісі

Побутові прилади максимально полегшують рутинну домашню роботу, допомагають господаркам економити сили і час. Особливою популярністю користуються автономні пристрої, якими можна керувати віддалено. Сучасні роботи-пилососи відмінно справляються з прибиранням приміщень, а їх функціональні можливості постійно удосконалюються.

Як працюють роботи

Щоб корисна машина почала рухатися, потрібно всього лише натиснути на кнопку. Деякі моделі запускаються з дисплея смартфона, що ще зручніше. Лежачи на дивані можна управляти пилососом, який виконує команди. З боку все виглядає досить фантастично: пластиковий диск самостійно пересувається по кімнаті, спритно обходить перешкоди, в деяких місцях зупиняється, а потім знову продовжує свій шлях.

Однак чарівництва тут немає. Усередині пилососа встановлена ​​камера, яка сканує кімнату і прокладає маршрут прибирання. Спеціальні датчики точно визначають координати робота, допомагають пристрою легко обходити перешкоди. Дрібне сміття і пилинки розумний девайс поглинає за допомогою вакуумного насоса.

Яку модель вибрати

На це питання найкраще відповідатимуть експерти магазину. Відмінне придбання – розумний і продуктивний робот-пилосос Ксіомі від японської компанії. Адже про технічну перевагу побутової техніки з країни сонця, що сходить добре відоме у всьому світі.

Якщо ж змушені зараз економити, не турбуйтеся. Навіть бюджетна модель робота-пилососа демонструє основні корисні функції:

  • сміття доставляється в сміттєзбірник спеціальними щітками;
  • для бруду і пилу передбачені різні фільтри;
  • уздовж плінтусів і в інших важкодоступних місцях сміття надійно очищається.

Цим питанням виробники автономних збиральних апаратів приділяють підвищену увагу.

Роботи-пилососи в справі

Сучасні моделі – універсальні, покриття підлоги не впливає на якість їх збирання. Роботи відмінно очищають від пилу і бруду лінолеум, паркет, ламінат, ковролін і інші поверхні. За допомогою особливого пристрою корисний пилосос легко розпізнає не тільки ступінь забрудненості, а й тип покриття. Оцінивши отримані дані, він збільшує або зменшує силу всмоктування.

Не варто турбуватися господаркам про підзарядку апарату. У разі розрядки акумулятора робот сам повернеться на базу і підключиться до джерела живлення. Збирання продовжить з того місця, де зупинився.

Корисний пилосос можна запрограмувати на певний час. Наприклад, дати йому завдання провести прибирання спальні з 11 до 12 годин. В цей час ви можете спокійно займатися іншими справами, навіть піти з дому. Поставлена ​​задача буде виконана якісно і в зазначений термін.

Доглядати за сучасними роботами-пилососами досить легко. Після закінчення прибирання потрібно висипати сміття з контейнера, а ємність обполоснути і добре просушити. Відпочивайте, займайтеся іншими важливими справами, а робот-пилосос вас не підведе.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.