Головна / Поради / Робимо скляні намистини по МК на ресурсі Складчик

Робимо скляні намистини по МК на ресурсі Складчик

Красиві скляні штучки завжди привертали увагу своєю витонченістю. Мистецтво їх створювати зародилося багато століть назад, коли склодуви навчилися робити перші намистини зі скла. Спочатку вони були кольоровими і непрозорими, і тільки згодом майстри навчилися робити предмети з прозорого скла з додаванням окремих фарб.

Зачаровує заняття лемпворк

Зараз намистини роблять будь-яких форм і кольорів. Це можуть бути ягоди, квіти, кульки, листя, зірки одного або декількох кольорів. Вони настільки красиві, що користуються популярністю не меншою, ніж дорогоцінні камені. Вони доступніше за ціною і з них можна створити більше розкішних предметів.

За допомогою лемпворк можна виготовляти кулони, браслети, сережки, намиста, обереги, маленькі статуетки, які радують око і приносять естетичний захват. Але в ще більший захват можна прийти від самого процесу виготовлення, який доступний не тільки професійним склодувів, але і звичайним людям. Застосувавши фантазію, створювати скляні шедеври можна навіть в умовах міської квартири.

Для роботи знадобиться пальник, пінцети, сепараторна паста і тонкі кольорові прути зі скла. Все це продається в спеціалізованих інтернет-магазинах. Оскільки працювати належить з вогнем, потрібно подбати про безпеку і працювати тільки в захисній масці, рукавичках і приміщенні з хорошою вентиляцією. Навколо не повинно бути легкозаймистих предметів. Діти самостійно займатися Лемпворк не повинні. Тільки під спостереження дорослих.

Процес роботи тільки на перший погляд здається складним, але перед практикою потрібно вивчити теоретичну частину навчального контенту, подивитися, як повинен виглядати процес. Зробити це можна, купивши відеокурси, уроки або майстер-класи, а на додаток до цього сходити на ярмарки або фестивалі народних промислів, на яких часто працюють майстри лемпворк. Побачити їх роботу в живу корисно. Можна задати фахівцеві питання і отримати відповіді.

Далі слід озброїтися навчальними матеріалами, щось безкоштовно подивитися в інтернеті, щось купити. Довіряти варто надійним сайтам і якісним продуктам, наприклад, на ресурсі для самонавчання Складчик.

Чому варто вибрати портал Складчик

Сайтом користуються люди, які бажають чогось навчитися з нуля або поповнити свої знання, не вдаючись до великих витрат. Відвідування стаціонарних уроків для них не варіант, тому вони вибирають спільну покупку. Вона дозволяє отримати бажане не по його повною ціною, а заплативши лише 10-15% від вартості.

Схема складчини проста:

1. На сторінці відповідного МК людина залишає заявку на покупку.

2. В день, зазначений на сторінці, покупка здійснюється усіма зробили заявку користувачами.

3. Якщо Складчиков 6, ціна продукту ділиться на 6, якщо 15 – на 15, в результаті кожному потрібно внести лише 6-ю або 15-ю частину суми.

Таким чином, навчання Лемпворк по курсам в складчину https://skladchik.biz/lehmpvork.114/ обходиться дешевше стаціонарних курсів і покупки контенту самостійно. Крім того, шукати самому покупців не треба, а куплений продукт буде без вірусів і реклами.

На сторінці кожного матеріалу є можливість ознайомитися з докладною інформацією про зміст, зрозуміти, на який рівень володіння Лемпворк вона розрахована, хто її автор і скільки знадобиться часу на засвоєння матеріалу. Це дозволить зробити раціональний вибір. Але якщо куплений товар виявиться складним для розуміння, можна його відкласти, купивши новий, так як на порталі Складчиков кількість покупок не обмежена.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!