Поради

Ролетні решітки: чудова функціональність та надійний захист

Велика кількість сфер споживчого ринку потребують постійної, зручної та безпечної демонстрації свого товару чи приміщень, де надаються послуги. В такому випадку в пригоді стають захисні ролетні решітки. Системи такого роду дозволяють зберегти стильний зовнішній вигляд вітрини, проте захистити від несанкціонованого доступу. Це забезпечує цілодобове функціонування товарних пропозицій, стильний вигляд приміщень усередині та й загалом – додатковий сертифікований захист для закладів громадського харчування, фінансових установ, різноманітних офісів тощо.

Переваги ролетних решіток

Зазвичай, елементи для решіток створюються з алюмінієвого профілю, екструдованого, ширина якого може бути від від 30 до 84 мм. В свою чергу, товщина може бути від 13,5 до 19 мм. Продукцію з такими параметрами пропонує один із знаних виробників ролетних систем – Ролетно-воротна компанія, що розташована у Тернополі – https://rvcompany.in.ua/rolety/reshitky/ .

Вироби цього підприємства володіють низкою перевірених переваг:

  • Міцність та надійність (спеціальна фіксація профілю надає можливість з’єднувати полотно з валом, що захищає закриту решітку від несанкціонованого підому)
  • Сертифікований захист (решітки від Ролетно-воротної компанії володіють Р3 або Р4 класом стійкості до злому, сертифіковані згідно відповідних ДСТУ);
  • Доступність облаштування (ролетні решітки можуть встановлюватися у прорізи шириною до 7 м, а загальною площею – до 21 кв. м);
  • Зручність у керуванні (дистанційне піднімання та опускання решіток за допомогою пульта, що є вагомою перевагою у порівнянні із металевими стаціонарними конструкціями)
  • Естетика та презентабельність (навіть у неробочий час, магазини та сервісні приміщення можуть демонструвати внутрішнє облаштування й товари – реклама у місцях продажу не припиняється).

Готові пропозиції ролетних решіток

Ролетно-воротна компанія пропонує декілька готових рішень щодо встановлення ролетних решіток серії Security – https://rvcompany.in.ua/rolety/reshitky/ . Ролетні решітки можуть мати P3 або Р4 захист від злому. також доступні конструкції із дрібною перфорацією. Залежно від особливостей замовлення, можна замовити решітки з розміром отворів 56 мм або 84 мм.

Усі варіанти обладнані дистанційним пультом, який дозволяє керувати опусканням і підніманням швидко, без надмірних зусиль. А вже згаданий алюмінієвий профіль, що використовується для виготовлення ролетних решіток, робить секції напрочуд надійними, довговічними, проте, не важкими. Ергономічними їх робить також низький рівень шуму під час руху, що є ще одним “плюсом” комфортності їхнього використання.

Наостанок, варто згадати за унікальне поліуретанове покриття з чудовими показниками зносостійкості. Воно справно захищає від впливу насприятлививх атмосферних чинників та корозії.

на вибір користувачам доступно 23 відтінки, серед яких точно знайдеться гармонійний до наявного інтер’єру чи екстер’єру.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.