Поради

Roliki Extrim: жіночі ролики в Україні за доступною ціною

Катання на роликах вважають дитячою розвагою, проте не варто залишати веселе дозвілля лише для дітей та підлітків. Дорослі теж можуть весело та з користю проводити час. Інтернет-магазин Roliki Extrim пропонує ролики для жінок від найкращих світових брендів. У наявності аксесуари, засоби захисту для катання та комплектуючі.

Чому кататися на роликах корисно для дорослих

Ролики призначені для занять спортом та для звичайних розваг. Тим, хто вирішив спробувати себе у новому виді активного відпочинку, потрібно пам’ятати, який вплив чинить на людину катання на роликах.

  • Кардіотренування. Катання ефективно спалює калорії, хоча на перший погляд заняття здається доволі простим. За півгодини катання можна спалити 250-300 калорій.
  • Зміцнення всіх груп м’язів. В процесі катання підтягуються м’язи ніг, пресу та навіть рук. Особливо ефективно напружуються м’язи литок та тренується ахіллове сухожилля.
  • Вироблення рівноваги. Під час систематичного катання на роликах вдається навчити тіло балансувати та координувати рухи.
  • Розвиток витривалості тіла. Інтенсивне катання зміцнює серцево-судинну систему, що позитивно впливає на здоров’я та енергійність людини.

Активно проведений час на свіжому повітрі спонукає вироблення ендорфіну, гормону радості. То ж можна стверджувати, що катання на роликах здатне покращувати настрій.

Як правильно вибрати жіночі ролики

При покупці роликів варто врахувати стиль катання, вагу користувача, тип дорожнього покриття, досвід ролера. Ключовим фактором стає вага людини. Якщо вона перевищує 85 кілограмів, потрібно обирати ролики з колесами, які мають збільшені одиниці жорсткості. Ролики для жінок відрізняються від чоловічих виробів не лише більш вишуканим дизайном.

Жіночі ролики виготовляють з нижчою та глибшою виїмкою у верхній частині, оскільки м’язи литок у жінок часто розвиненіші, ніж у чоловіків. Колодка у жіночих роликах зручніша, ніж у чоловічих. Ролики розділяють на декілька категорій залежно від рівня майстерності користувача.

Якщо у жінки немає досвіду катання, варто обрати ролики для новачків чи середнього рівня катання. Їх виробляють з подовженою рамою, яка забезпечує кращу стійкість на дорозі. Для досвідчених ролерів можна купувати бігові та слаломні моделі. Має значення і виробник. У магазині Roliki Extrim представлена продукція від торгових марок Rollerblade, Powerslide, Powerslide, Micro, Fila, FR Skates, Flying Eagle, Tempish та ін. Щоб правильно підібрати модель за розміром та характеристиками, варто скористатися допомогою менеджера.

Голос Сокальщини на GoogleNews