Поради

Розміри і способи виготовлення сталевого дроту

Сталевий дріт є одним з найбільш затребуваних металевих виробів. Сфера застосування широка: у виготовленні електричних проводів, кабелів, кріпильних конструкцій, будівництві. Дріт гнучка, відмінно витримує великі механічні навантаження, має довгий термін експлуатації. Її виготовляють з стандартам і нормам ДСТУ і ГОСТ.

Розміри і способи виготовлення

В інтернет-магазині А-Синтез реалізується сталевий дріт, купити продукцію можливо різної форми, розмірів, способів виробництва. У наявність дріт діаметром від 0,3 до 8 мм

  • кругла
  • квадратна
  • овальна
  • Трапецевидна
  • шестикутна

Можна вибрати дріт по типу виготовлення: методом витяжки на волочильних верстатах і обпаленням в спеціальних печах (холоднотягнутий), або методом безперервного лиття гарячого металу і його прокатом. В наявності звичайна і дріт підвищеної точності.

Види дроту і застосування

У виготовленні дроту використовується нікель, алюміній, мідь, титан, цинк, хром і сплав металів. Різні методи виробництва дозволяють отримувати необхідну форму і властивості готової продукції.

  • Оцинкований дріт має спеціальне цинкове покриття, яке захищає основний метал від пошкоджень завдяки реакції окислення.
  • Використовують дріт для заземлення та робіт з електрикою.
  • Неоцинкована – кругла або циліндрична дріт чорного кольору середньої якості. Використовується в побутових цілях, виробництві огорож, ліній зв’язку.
  • Нержавіюча дріт. Підвищена міцність, довгий термін експлуатації, широка сфера застосування. Ділиться на пружинний, в’язальний, зварювальний, негартованний тип.

Дріт, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, відрізняється підвищеною жароміцністю. Вона не боїться впливу негативних чинників з навколишнього середовища, практично не піддається корозії.

Як вибрати і купити дріт в магазині А-Синтез

Придбати різні види дроту за доступними цінами просто в магазині А-Синтез. В каталозі розміщена інформація про доступну продукції, короткі характеристики товару. Зв’язатися з менеджером для консультації можна за номером телефону, доступна зв’язок з Viber. Консультант зможе зателефонувати в зручний час, якщо замовити зворотний дзвінок через форму на сайті.

Оплата товару можлива готівковим і безготівковим способом. Доставка здійснюється великими транспортними компаніями. Для зручності клієнта продукцію доставляють на вибір в котушках, коробках і бухтах.

65855901
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.