Поради

Розробка та впровадження сайтів під ключ

Щодня ринок потребує нових методів, рішень та цікавих ідей. У умовах швидких змін, успішний бізнесмен активно реагує на усі тенденції та нові впровадження.  На сьогоднішній день найбільш активно ринок продаж переходить в інтернет мережу. Тому для збільшення цільової аудиторії та активного росту темпів продаж, будь-який бізнес повинен орієнтуватись на онлайн аудиторію. А першим кроком до впровадження онлайн послуг чи продажу онлайн товарів є створення сайту компанії.

Як  можна створити сайт для компанії?

Зазвичай, більшість людей стереотипно вважають, що створення сайту потребує величезних вкладень та шаленого проміжку часу. Проте, за останні декілька років усе змінилося кардинально в іншу сторону. Сьогодні, Ви можете замовити сайт за невеликі гроші та за мінімум часу. Головне звернутися в правильну компанію, що працює з високоякісними IT-спеціалістами. Однією з таким є компанія Artjoker.

Що пропонує  IT компанія Artjoker?

Компанія Artjoker працює з 2006 року та пройшла усі етапи розвитку цієї індустрії. Саме тут, найкращі IT-спеціалісти реалізували сотні цікавих ідей, використали у своїх роботах нові підходи та технології, створивши сайти та інтернет-магазини, про які можна дізнатися на офіційному сайті https://artjoker.ua/ru/uslugi/sozdanie-internet-magazina/.

Переваги Artjoker перед іншими:

  • Надають чіткий план роботи з графік;
  • Не виходять за рамки бюджету;
  • Готові допомагати після закінчення проекту;
  • Використовують оптимальну технологію верстки під Ваші потреби;
  • Доступні ціни на послуги;
  • Персональний менеджер.

Як відбувається процес співпраці з компанією Artjoker?

Компанія Artjoker відповідально ставиться до своєї роботи, що при отриманні замовлення на сайт, перш за все, знайомиться з родом та напрямком бізнесу. Аналізує основні аспекти та задає основні питання та потреби, які має вирішити сайт.

Далі, уже відбувається формування  технічних задач та прототипів. Команда професіоналів збирається разом та обговорюються усі деталі по технічній роботі. Після узгодження деталей, відбувається візуалізація сайту чи інтернет-магазину. Дизайнер працює над створенням картинки сайту та його виглядом в кінцевому варіанті. Усе це узгоджується з клієнтом. Тільки після цих трьох етапів відбувається верстка сайту та створення браузерної та мобільної версії. Після здачі проекту та погодженням роботи клієнтом, він переходить у власність клієнта.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.