Поради

Санаторій Гірська Тиса – Кваси, Закарпаття

Бальнеологічне лікування в Карпатах добре розвинене. Кожен курорт має свої унікальні особливості. Не виключенням є санаторій Гірська Тиса, побудований в безпосередній близькості від джерел мінеральної води насиченої миш’яком. Досить рідкісний елемент таблиці Менделєєва в правильній концентрації здатний позитивно впливати на здоров’я людини. У поєднанні з комфортним проживанням забезпечує кращі умови для відпочинку та профільного лікування.

Медичний напрямок готелю

Єдиний санаторій в Україні, який спеціалізується на лікуванні миш’якової мінеральною водою в поєднанні з іншими фізіологічними процедурами. Завдяки напрацьованому досвіду та правильно підібраному медичному обладнанню, фахівці здравниці здатні допомогти людям в наступних випадках:

  1. Практично всі види артритів, в тому числі в запущеній стадії.
  2. Остеохондроз хребта з додатковими ускладненнями.
  3. Класичний сколіоз у дорослих та дітей.
  4. Ураження шкірних покривів різного ступеня.
  5. Негативні наслідки ураження високою радіацією.

Важливо: особливо добре піддаються лікуванню різноманітні травми суглобів та хребта. Бальнеологічний санаторій Гірська Тиса ідеально підходить для проходження повного курсу лікування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Умови проживання

Окремий, п’ятиповерховий корпус досить великий, щоб одночасно прийняти на лікування практично 250 людей. Номерний фонд має одномісні, двомісні та сімейні номери. Широкі можливості вибору для проживання в Стандартних, Поліпшених, Сімейних та номерах класу Люкс. Цілодобова подача гарячої води, якісне опалення та досить комфортні ліжка доповнюють картину повноцінної лікувальної відпустки.

Інфраструктура комплексу

Комплекс розташований в ущелині між двома високими гірськими хребтами. Тут завжди стоїть свій, унікальний мікроклімат. Але, добре розвинена інфраструктура санаторію Гірська Тиса не дасть гостям нудьгувати та даремно проводити вільний час. Досить велика власна територія для прогулянок. Безліч різноманітних маршрутів для коротких прогулянок в гори. Лікувальний та профілактичний масаж, стоянка для особистого транспорту та безлімітний доступ в мережу Інтернет.

Харчування в санаторії Гірська Тиса – Кваси, Закарпаття

У ресторані санаторію можна дотримуватися рекомендованої дієти, або самостійно складати своє меню замовними стравами. Тут готують традиційні українські страви та місцеві делікатеси. Кухарі використовують сезонні овочі та фрукти, додають в страви екологічно чисті, поживні та корисні білі гриби.

Голос Сокальщини на GoogleNews