Поради

SEO копірайтинг: де замовити тексти для бізнесу?

Без просування в інтернеті бізнес навряд чи виживе. І якщо раніше підприємці приваблювали покупців через традиційну рекламу, то сьогодні більшість споживачів знаходиться в інтернеті. Розповісти про свій товар і послуги потрібно не тільки заради залучення покупців, а й підвищення свого статусу в пошукових системах. Для цього використовується SEO копірайтинг, замовити який можна у професійних копірайтерів.

Чому важливі саме оптимізовані тексти? В першу чергу, сайт з оптимізованим контентом швидше просуватиметься в пошукових системах. Як оптимізації використовуються ключові слова, підібрати які можна на спеціальних ресурсах, таких як Google Keyword і Yandex Wordstat.

Для замовлення SEO копірайтингу ключові фрази мають особливе значення. Їх потрібно не тільки підібрати, а й проаналізувати відсоток згадки в пошукових системах. Тому таку роботу довіряють СЕО-фахівцям.

СЕО-тексти можна замовити:

  • На біржах контенту. Тут знаходиться велика кількість виконавців, готових виконати роботу. Але є один нюанс: оплата на біржах досить низька, тому копірайтери в гонитві за фінансовою вигодою часто забувають про якість готового матеріалу. Та й на цих майданчиках більше новачків, які не зовсім розумію, що таке SEO-копірайтинг.
  • Скористатися послугами копірайтера за рекомендацією. Або знайти його на просторах інтернету, тому що у багатьох авторів з досвідом є свої сайти-портфоліо.
  • Звернутися в студію контенту. В агентствах копірайтингу працюють досвідчені автори, які володіють необхідними техніками написання текстів, в тому числі і головний виконавчий директор.

Де замовляти SEO копірайтинг – вибір виключно за замовником, адже головне – результат.

Переваги замовлення SEO копірайтингу в агентствах

Агентства копірайтингу – золота середина між біржами і незалежними авторами. І на це є ряд причин:

Цінова політика. Більшість студій працюють за прийнятними цінами. Тому замовити тексти тут можуть як підприємці, так і власники великих компаній. При цьому якість завжди буде на високому рівні.

Дотримання термінів здачі проекту. Фрілансери часто працюють «на лайт». Можуть довго на зв’язок не виходити або здати роботу пізніше, ніж було потрібно. У студіях контенту за цим суворо стежать, оскільки на кону – репутація агентства.

Штатний редактор. Копірайтер за замовчуванням повинен бути грамотним. Одна справа допустити пару помилок через неуважність, інше – коли текст складається з одних помилок і стилістичної неписьменності. Редактор агентства перевірить статтю і відшліфує її.

Голос Сокальщини на GoogleNews