Поради

Що чекає долар в 2021 році

Обмін валют в Україні абсолютно доступна послуга для всіх повнолітніх громадян країни. Щоб купити або продати долари, євро, фунти, досить прийти в банк або фінансова установа

Обмін валют в обмінках Київ можлива в будь-який день тижня завдяки компанії КІТ Груп. Обмінні пункти працюють без вихідних. Клієнти можуть купити або продати валюту, забронювати вигідний курс на одну годину, здати старі купюри, відправити грошовий переказ по території країни. Компанія гарантує безпеку і анонімність для кожного відвідувача.

Купити або продати долари США можна без проблем. Курс валют в г. Киев просто перевіряти на сайті компанії КІТ Груп. Користувачі, яким нечасто доводиться продавати валюту, не переймаються про її коливаннях щодо гривні. А ось люди, які мають заощадження в доларах або заробляють на різниці курсів, цікавляться, що буде з найпопулярнішою світовою валютою в світі.

На зростання долара впливають багато чинників: економічна і політична ситуація в світі, розвиток економіки України, транші від МВФ, розмір державного боргу, форс-мажорні ситуації. До останніх відносять пандемію COVID-19, яка вплинула на зростання економіки в усьому світі. Фінансисти роблять кілька прогнозів щодо ситуації на валютному ринку в 2021 році.

  • Базовий сценарій. За таким прогнозам вартість долара складе 28-29 грн. за умови, що не буде подальших погіршень в економічному секторі.
  • Негативний сценарій. Відповідно до такого прогнозу, до кінця року вартість долара може перевищити 32 грн. Але для розвитку такого сценарію має спостерігатися багато негативних чинників: поганий урожай, зниження цін на сировину, політична криза в країні та ін.
  • Позитивний сценарій. Якщо інтерес іноземних інвесторів буде високим, зберегтися динаміка перевищення експорту над імпортом, транші від МВФ, долар не переступить показник в 26-27 грн.

Чи варто купувати іноземну валюту

Українці навчені гірким досвідом інфляції, обвалу національної валюти, тому вважають за краще зберігати заощадження в іноземній валюті. Сьогодні в США спостерігається зростання інфляції в 4%. Це стало причиною втрати Сполученими Штатами купівельної спроможності. Але незважаючи на це, українці продовжують купувати долари. Щоб не втратити прибуток в разі обвалу іноземної валюти, економісти радять робити заощадження в різних валютах.

На сайті КИТ Груп можна відстежувати динаміку зростання курс валют Київ і вдало проводити операції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.