Поради

Що особливого у роботі Amel Dental Clinic

Мабуть, немає жодної людини на Землі, яка хоча б раз не відвідувала стоматолога

На щастя, з кожним роком медицина робить значний крок уперед, і стоматологія у тому ж числі: змінюються матеріали, удосконалюються методи лікування, та головне, що змінюється концепція. Стоматологія Amel Dental Clinic у м. Дніпро запрошує переконатися у цьому самостійно. Нове сучасне обладнання, професійні фахівці, новітні методи діагностики захворювань, абсолютно безболісне лікування — це лише частина переваг стоматологічного центру. Отримати консультацію та записатися на прийом просто на офіційному сайті https://ameldental.com/uk/ клініки.

Здавалося б, ну що такого особливого у ще одному приватній стоматологічній клініці? Співробітники Amel Dental Clinic переконують, що особливе тут все: від підходу до лікування до ставлення до пацієнтів. Великий медичний центр працює у багатьох напрямках:

  • діагностика та лікування;
  • дитяча стоматологія;
  • імплантологія;
  • хірургія;
  • естетична стоматологія;
  • ортодонтія;
  • косметологія.

Amel Dental Clinic входить у ТОП-200 найкращих стоматологічних клінік у світі. Пріоритетом роботи стоматологічного центру є здоров’я та безпека пацієнта. Медичний центр об’єднав більше сотні найкращих фахівців у галузі стоматології, які працюють над там, аби кожен клієнт отримав бажаний результат. Лікарі проходять навчання та стажування за кордоном, беруть участь у тренінгах для підвищення кваліфікації. Клініка забезпечена найкращим обладнанням, наприклад стоматологічним мікроскопом, рентгеном, анестезіологічним комплексом, стоматологічним принтером та ін.

У стоматології здійснюють лікування ясен (гінгівіт, кюретаж, пародонтит, лікування ясен у пацієнтів з цукровим діабетом), проводять протезування, операції з отоларингології. Amel Dental Clinic дає пожиттєву гарантію на встановлення зубних імплантів.

Вартість послуг у Amel Dental Clinic

На сайті клініки вказані ціни на кожен із видів послуг. Вартість первинного огляду коштує 1000 грн. У послугу входить огляд та консультація лікаря, цифрова 3D томографія обох щелеп та фотодіагностика. Стоматолог дасть вичерпну інформацію про стан ротової порожнини, порадить з вибором оптимального підбору лікування. Залишити заявку на огляд можна за контактним номером телефону або заповнити коротку заявку на сайті клініки. Мати здорові та красиву зуби цілком реально, якщо довірити їхнє лікування професіоналам Amel Dental Clinic.

Голос Сокальщини на GoogleNews