Поради

Що потрібно знати про реставрацію зубів в Києві?

Сучасна естетична реставрація зубів дозволяє повернути красиву, сяючу посмішку і впевненість в собі. Дана процедура допоможе отримати посмішку своєї мрії. А також реставрація зубів може знадобитися при наявності каріозних поразок в ротовій порожнині. Стоматолог не лише усуне карієс, а й подбає про відновлення зубів і їх естетиці.

Естетична реставрація – що це

Протягом життя зуби мають властивість руйнуватися і міняти колір. Причини для цього можуть бути абсолютно різні. Несприятливі чинники здатні сильно зіпсувати посмішку, що в свою чергу впливає на впевненість людини. Завдяки такій стоматологічної процедурою, як художня реставрація, можна виправити такі проблеми:

  • тріщини;
  • відколи;
  • щілини.

При цьому для реставрації використовується спеціальний пломбувальний матеріал, який допомагає виправити проблеми з зубами.

Відмінність від протезування

У стоматології існує кілька методів відновлення красивої посмішки – протезування і естетична реставрація. Між цими способами є істотні відмінності. Варто відзначити переваги реставрації над протезуванням:

  • процедура більш щадна для здорових зубів;
  • вартість реставрації значно нижче;
  • сама процедура проходить безболісно.

Процедуру проводить стоматолог-терапевт в наступних випадках:

  • якщо є невеликі міжзубні простору;
  • якщо порушена або пошкоджена емаль зуба;
  • при невеликих відколах;
  • при карієсі, який встиг вразити велику частину поверхні зуба.

Завдяки стоматологічної процедури відновлюється не тільки форма, але і колір зуба. Результат проведеного при цьому лікування після реставрації непомітний.

Методи естетичної реставрації зубів

У стоматології реставрацію зубів проводять двома способами: прямим або непрямим. Між ними є суттєва різниця.

При прямий естетичної реставрації використовуються фотополімери. Дана процедура проводиться пацієнтам, у яких є лише незначні відколи або інші дефекти. Триває вся процедура близько години, після чого пацієнт отримує гарну посмішку. У такого способу є кілька моментів, про які пацієнт повинен знати. Ефект від прямої реставрації триває недовгий термін, з часом ефективність його результату буде помітно знижуватися, зуби втрачають свій блиск. Після прямої реставрації необхідно ретельно стежити за гігієною порожнини рота.

Другий спосіб, непряма реставрація, має на увазі використання вінірів. Стоматологія на Позняках WDR «Вайдер» рекомендує даний метод своїм пацієнтам, так як він більш ефективний і надійний. При цьому процедура включає в себе повноцінне лікування зубів. Завдяки використанню якісних пластин з порцеляни або кераміки фахівці клініки роблять голлівудські посмішки. Важливо довіряти виключно професіоналам своєї справи. А щоб запобігти проблеми з зубами і ротовою порожниною, потрібно відвідувати стоматолога кожні 6 місяців.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.