Поради

Що пропонує івент-агентство Lioncom

Завдання івент-агентства — допомогти клієнту провести оригінальний і унікальний захід, який надовго запам’ятається його відвідувачам

Замовники часто використовують агентство для того, щоб створити взаємодію брендів. Створюючи івенти, клієнти отримують і розвиток бізнесу. Компанія Lioncom працює понад 13 років, створюючи незабутні розважальні заходи, та пропонує ці умови своїм клієнтам. Замовити організацію свята можна на офіційному сайті компанії lioncom.pro, залишивши коротку заявку.

За роки діяльності компанія організувала понад сім тисяч різноманітних святкових заходів. Звертаючись в агентство, замовники знімають із себе усі клопоти стосовно проведення святкування. Щоб отримати вечірку мрії, достатньо розповісти менеджеру, чим займається компанія, озвучити свої побажання щодо події. Чим більше інформації надасть замовник, тим простіше організаторам потрапити «у точку». Наступним кроком стає складання кошторису. Спеціалісти Lioncom надсилають презентацію та чекають на узгодження з клієнтом. Далі залишається лише насолоджуватися святкуванням, адже команда підготує все до найменших дрібниць.

Серед послуг агентства Lioncom можна вибрати:

  • Івент-маркетинг: відкриття закладів, розіграш призів, презентації, старт продажу та ін.
  • Бізнес-заходи: конференції, семінари, тренінги, майстер-класи, бізнес-відкриття на ін.
  • Корпоративні заходи: проведення корпоративних вечірок, святкування Нового року, Дня народження компанії, тімбілдінги та ін.
  • WOW-заходи: святкування Дня міста, проведення фестивалів, організація Дня Поля та ін.

Спеціалісти Lioncom пропонують бухгалтерський та юридичний супровід (наприклад, нарахування податків у зв’язку з розіграшами призів), використовують лише ліцензійну музику.

Переваги співпраці з івент-агентством

Звернувшись до професійного івент-агентства, клієнти отримують чимало переваг у організації святкових заходів.

  • Агенції мають бази контактів з професійними фотографами, гримерами, акторами, виконавцями. Тобто, не потрібно витрачати час на пошук потрібних кадрів.
  • Компанія бере на себе весь процес організації свята: від задуму до контролю всього процесу.
  • Економія коштів, хоча часто помилково вважають, що самостійна організація заходу обійдеться дешевше.
  • Ексклюзивний сценарій свята, який до цього ніхто не використовував.

Агентство Lioncom організує та проведе будь-яке святкування на найвищому рівні. Співробітники проконсультують стосовно усіх деталей майбутнього заходу. Для швидкого зв’язку з менеджером достатньо залишити номер мобільного телефону на сайті.

65752698
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.