Поради

Що пропонує підприємцю PRIZMA Club

Працювати на себе, розвивати власну справу, до якої лежить душа, – мрія багатьох людей. Відкрити свій бізнес нескладно, уряд значно спростило процедуру оформлення необхідних документів.

Але це тільки перший крок на шляху до успіху. Важливо знайти способи швидкого розвитку своєї ідеї. І в цьому допоможе PRIZMA Club.

PRIZMA Club – це закритий бізнес-клуб з персональним підходом до кожного учасника. Після вступу до спільноти за кожною людиною закріплюється персональний менеджер, в обов’язки якого входить введення в життя клубу резидента, підбір заходів по запитам клієнта. Менеджер надає допомогу в курируванні питань, за якими підприємець вступив в клуб.

Учасникам пропонують зануритися в цікаву для них тему. Наприклад, якщо людину цікавлять продажу, йому влаштовують зустрічі, коворкінг, семінари по цій темі. Якщо необхідно прокачати особисті якості, менеджер організовує участь в тематичних майстер-класах.

Але PRIZMA Club – це не тільки навчання і вироблення професійних якостей, це нова віха в житті, потрапляння в співтовариство однодумців. Раути резидентів сповнені приємних несподіванок, драйву. Учасники не можуть припустити, що їх чекає заздалегідь, оскільки організатори придумують секретні зустрічі. Передбачені відвідування компаній, заводів, підприємств з метою додаткового навчання бізнес-процесів. На сайті надані анонси майбутніх зустрічей, а фото і відеозвіт про попередні зльотах дає уявлення про те, як відбуваються заходи в клубі.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.