Поради

Що робити якщо сайт виріс зі звичайного хостингу

З кожним роком комерціалізація інтернет-проектів поступово переходить з рангу чогось незвичайного до категорії зрозумілих, повсякденних речей. Сьогодні досить складно собі уявити успішний бізнес, який не представлений у мережі. І ми зараз говоримо не про звичайний інформаційний сайт, а про справжній обслуговуючий проект, який дозволяє спілкуватись з клієнтами та надавати їм потрібні товари, або послуги. Якщо раніше подібні проекти були тільки рекомендованими, то зараз вони вкрай необхідні будь-якому бізнесу, що розвивається.

В умовах стрімкого розвитку технологій велика кількість інтернет-проектів стали більш складними, вимогливими та досконалими. У свою чергу це позначається на вимогах до хостинг-послуг, які теж зазнали значних змін за останні роки.

Що таке хостинг?

Хостинг це послуга з розміщення сайтів або інтернет-проектів. Насправді хостинг може задовольняти вимоги більшої кількості різних завдань, але сьогодні хостинг-провайдери здебільшого обслуговують саме інтернет-ресурси різного калібру.

Під хостингом розуміється надання клієнту місця на сервері, на якому й розміщуються сайти. Вартість тарифу, як правило, залежить від кількості доменів на одному аккаунті, місця на сервері та навантаження яке може зробити сайт.

Звичайно, завжди можна купити власне серверне обладнання, на якому може розміщуватися окремий проект або цілий перелік проектів. Однак вартість такої техніки може стати складною перепоною навіть для досить успішних стартапів. Це і є основною причиною популярності сучасних хостинг-компаній, які пропонують послуги за оптимальну вартість.

Велика кількість сучасних сайтів розміщується на звичайних віртуальних хостингах, які містять у собі кілька окремих проектів. Якщо мова йде про прості сайти, які не потребують особливих умов для оптимальної роботи, то цей варіант є ідеальним рішенням завдяки відсутності необхідності складних налаштувань, оптимальній швидкості та низької ціні.

Однак, якщо ваш сайт вже переріс можливості простого хостингу, то наступним етапом є оренда VDS серверу, який дозволить значно збільшити можливості вашого проекту та подарує абсолютно новий набір інструментів для бізнесу.

У яких випадках потрібно переїжджати на VDS:

  • якщо пікова швидкість обробки даних почала значно просідати;
  • якщо хостинг перестав справлятися зі складною програмною складовою сайту;
  • якщо сайту потрібен перелік специфічних налаштувань;
  • якщо на сайті значним чином зросла відвідуваність і хостинг перестав справлятися з обробкою великого потоку даних.

Іншими словами, необхідність переїзду стає гострою тоді, коли ваш сервіс переживає новий етап свого розвитку. Ознайомитися з тарифами на оренду віртуальних серверів можна за посиланням https://cityhost.ua/vds, на сайті хостинг-провайдера Cityhost.ua, які більше 15 років надають ці послуги.

Віртуальний сервер

Що дасть переїзд на VDS

Перш за все ваш проект отримає абсолютно нові обчислювальні можливості, які недоступні при обслуговуванні на звичайному хостингу. Крім того, ви отримуєте перелік факторів, серед яких окремої уваги варті:

  1. Вибір та налаштування операційної системи;
  2. Ізолювання від інших сервісів на сервері;
  3. Доступ рівня root;
  4. Можливість встановлення та налаштування специфічного програмного забезпечення;
  5. Значний приріст продуктивності.

Говорячи простою мовою, VDS подарує вам емуляцію виділеного сервера без необхідності витрачання величезної суми грошей на придбання дорогого устаткування. На поточний момент це ідеальне рішення для переважної більшості стрімко зростаючих проектів, яким потрібна велика пропускна здатність.

Висновки

Розвиток віртуальних виділених серверів спричинив стрімке зростання та розвиток ринку інтернет-технологій. Це логічно, адже без потужного серверного обладнання можливості серйозних проектів були б значним чином обмежені.

Тепер, коли у початківців-вебмайстрів немає більше необхідності шукати інвестиції на власне серверне обладнання, почала з’являтись величезна кількість цікавих, корисних та важливих проектів, які дійсно змінюють наш світ.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.