Поради

Що таке 3D розвал сходження

Кожен автолюбитель повинен бути готовий до того, що рано чи пізно доведеться ремонтувати транспортний засіб

Незважаючи на велику кількість автосервісів, іноді непросто вибрати надійну компанію і досвідчених майстрів. СТО «Альфа Сервіс Плюс» пропонує широкий спектр послуг: діагностику, ремонт, рихтування, фарбування, заміну масла і багато іншого. Записатися на ремонт можна на офіційному сайті avtoservice.od.ua, заповнивши коротку форму, або зателефонувати за контактним номером телефону.

СТО «Альфа Сервіс Плюс» пропонує послугу 3D розвал сходження. Це сучасна технологія, за допомогою якої вийти швидше і точніше провести комп’ютерну діагностику розміщення коліс в машині. Використовуючи 3D розвал сходження, можна більш оперативно провести калібрування розвал-сходження. Регулювання необхідна таким транспортним засобам, які:

  • часто або постійно їздять по поганих дорогах (грунтових дорогах);
  • досягли певного пробігу;
  • в авто необхідно замінити покришки, зробити ремонт ходової, відкоригувати кліренс;
  • водій віддає перевагу агресивну форму водіння;
  • на транспортний засіб виявляється велике навантаження.

Майстри «Альфа Сервіс Плюс» проводять розвал-сходження швидко і якісно. Доступні ціни дозволяють всім бажаючим провести діагностику і ремонт в м Одеса.

Рихтування автомобіля в «Альфа Сервіс Плюс»

Рихтування авто – складний процес відновлення розташування кузова машини щодо інших її частин (капота, коліс, бамперів, дверей та ін.). Щоб провести процедуру якісно, ​​необхідно мати відповідне обладнання і мати досвід таких робіт. Якщо транспортний засіб побувало в ДТП, також знадобитися провести рихтування.

«Альфа Сервіс Плюс» використовує передове обладнання, тому гарантує якостей роботи. Фахівці ремонтують легкі ушкодження (тріщини, вм’ятини), які не несуть суттєвої шкоди геометрії основних елементів. Також майстри виправляють складні пошкодження, в наслідок яких місця кріплень і несучих елементів були піддані деформації. Рихтування не тільки сприяє відновленню кузова та інших деталей, але захищає автомобіль від утворення корозії. Майстри «Альфа Сервіс Плюс» застосовують кілька видів рихтування транспортних засобів (механічну, термотехніческую, електричну, споттерную) залежно від типу пошкоджень.

Визначити складність ремонтних робіт можна в СТО. Записатися на діагностику просто на сайті, замовивши зворотний дзвінок від менеджера.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.