Поради

Що таке букмекерська контора? Як нею користуватися?

Напевно ті, хто читає цей матеріал хоча б раз в житті ставили гроші в букмекерських конторах. Деякі з вас покладаються лише на свою інтуїцію, коли роблять ставку, а хто то робить набагато більш продумано – підбирає стратегію, за якою шанс отримати прибуток збільшується в рази. Якщо хто то вам скаже, що існує одна ідеальна стратегія для ставок на будь-які події зі світу спорту, то ця людина дилетант у цій сфері.

Давайте розберемося для початку, в чому суть даної стратегії? Сенс в тому, щоб кожною новою своєю ставкою ви перекривали попередню програшну. Взяти простий приклад: ви поставили 10 доларів на коефіцієнт 2.00, ставка не зіграла і ви, бажаючи компенсувати програш, подальшу ставку робите близько 20 доларів. Тим самим, якщо друга ставка буде виграшною, ви повернете собі програні 10 доларів. Якщо ж і ставка в 20 доларів не зіграла, тоді вже доцільно ставити 40 американських доларів.

Відразу варто відзначити, що найчастіше, використовуючи таку стратегію, ставлять не на результат усього події, а на тотали, адже ймовірність зірвати куш на якому то додатковому подію набагато більше, ніж чекати підсумків матчу (якщо мова йде про ігрових видах спорту).

Але, змушені відзначити, що якщо ви новачок і не розбираєтеся в тому виді спорту, на який ставите, то така стратегія буде для вас вельми ризикованою. Чому? просто напросто може наступити момент, коли для перекриття всіх невдалих ставок буде потрібно вагома сума, а з за неї можна потрапити “в яму”.

Людям же з досвідом в ставках хотілося б сказати, що таку стратегію завжди вибирайте на тривалу дистанцію (як мінімум в 10 ставок), інакше результати доходу від 3-5 ставок можуть стати не настільки вразливими. Також, що необхідно сказати, завжди підкріплюйте будь-яку вашу ставку детальним аналізом того виду спорту, в якому ви дійсно щось розумієте Це важливо як в ставках на загальний результат поєдинку, так і на тотали.

Чи є ще якась цікава стратегія ставок наздоганяння? Звичайно, і навіть не одна. Але, ніколи не варто забувати, що для реалізації деяких з них необхідні певні умови. Не думайте, що ви виберете пару-трійку стратегій і будете виводити мільйони з депозитів, адже будь-який досвідчений Беттер вам з упевненістю скаже, що в ставках завжди були і будуть елементи звичайного везіння. Більш того, бувають навіть цілі відрізки невдач, в ході яких можна втратити пристойні суми.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.