Поради

Що таке GSM-сигналізація і як вона влаштована

GSM-сигналізація – це функціональний, сучасний прилад, який може стати аналогом пультової охорони. Такі системи при спрацьовуванні передають сигнал нема на пульт охорони або поліції, а на телефон власника. Це набагато дешевший спосіб забезпечити захист будинку.

При отриманні такого повідомлення власник сам вирішує, як діяти. Можна подивитися по камерах відеоспостереження (зазвичай вони входять в GSM-комплект), що відбувається на об’єкті охорони, попросити подивитися сусідів або відразу викликати поліцію самостійно.

особливості системи

Така сигналізація може бути провідний або бездротової, пристрій працює в будь-якому місці, де є GSM сигнал. Особливо затребувана воно в області або за містом.

Системи зазвичай бездротові, тобто все датчики і детектори з’єднуються по радіо інтерфейсу, проте можна знайти дешевші провідні аналоги.

Складові системи, це:

  • Головна централь, яка і є охоронним приладом.
  • Датчики, що реагують на рух, світло, удар або розбите скло.

Датчики зручніше використовувати бездротові, так як для приєднання дротяних доводиться прокладати кабель від кожного сповіщувача до головного пристрою. Якщо не хочеться морочитися і псувати інтер’єр квартири – купують бездротові, що працюють по радіосигналу. Вони працюють на батарейках і використання таких пристроїв полегшує монтаж. Однак, якщо сповіщувачі розміщують на вулиці, то краще підійдуть провідні. Виробники не рекомендують використовувати бездротові детектори при мінусовій температурі, вони можуть не працювати належним чином.

На що звернути увагу при виборі

Вибрати відповідну систему безпеки може бути складно, потрібно враховувати наступні моменти:

  • Місце розміщення сигналізації. Це може бути будинок, магазин, офіс, гараж, підприємство.
  • Чи є в системі брелоки. Іноді вони не входять в комплект і це зайві витрати.
  • Скільки номерів можна підключити в додатку. Їх кількість може бути від 2 до 6. Чим більше номерів, на які сигналізації відправить оповіщення, тим дорожче система.
  • Наявність і кількість датчиків. Їх можна докупити і створити ідеальний для себе комплект.
  • Тип живлення: батарейки або мережа.

Сучасна GSM оперативно реагує на спрацьовування датчика і миттєво відправляє сигнал на телефон власника. При цьому ризик помилкового спрацьовування зведений до мінімуму, велика частина моделей не реагує на домашніх тварин, удари грому, сильний дощ або перепади погоди.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.