Поради

Що таке кредитування в FinX

Кожна людина може потрапити в складну фінансову ситуацію, коли гроші потрібні прямо зараз. Це може бути потреба лікування, терміновий ремонт автомобіля, покупка техніки і ін.

Якщо немає можливості позичити у родичів, а банки відмовляють у видачі невеликої суми, взяти онлайн кредит на карту без відмов просто в компанії FinX. На офіційному сайті організації finx.com.ua можна зв’язатися з консультантом для уточнення додаткових питань.

Компанія FinX видає кредити на особисті потреби громадян України в дистанційному режимі. Також взяти позику можуть юридичні особи на розвиток бізнесу. На території країни відкрито понад півсотні відділень. Фінансова установа працює згідно з нормами українського законодавства, має ліцензію на ведення діяльності. Персональні дані клієнтів захищаються від передачі третім особам. На сайті компанії можна ознайомитись з усіма нормативними документами. Клієнти зможуть відчути високий сервіс обслуговування та переваги операцій:

  • Кредит можна оформити онлайн (заповнити заявку на сайті або по телефону), не залишаючи дому.
  • Швидкість прийняття рішення займає до 20 хвилин.
  • Гроші на карту переводять протягом декількох годин після підписання кредитного договору.
  • Гроші видають по мінімальним пакетом документів.
  • Прозорі умови кредитування: немає прихованих комісій, платежів, обов’язкової страховки та ін.
  • Переказ грошей можливий на карти різних українських банків.

Постійні клієнти отримують позики на спеціальних умовах. Також для студентів і пенсіонерів часто проводять акції і знижки на відсотки.

Умови та необхідні документи для кредитування

Практично кожен повнолітній житель України може отримати кредит в FinX. Компанія лояльно відноситися до різних категорій позичальників. Щоб позичити гроші без відмови, досить:

  • Мати 18 років.
  • Бути прописаним на території країни.
  • Мати діючий паспорт і ІІН код.

Компанія FinX не видає кредити фізичним особам, які мають судимість. Гроші позичають студентам, пенсіонерам, мамам в декретній відпустці, офіційно непрацюючим особам, людям, які мають негативну кредитну історію.

Погашати кредит можна зручними способами: в особистому кабінеті на сайті банку, через сервіс Приват24, в терміналах самообслуговування, через LiqPay. З будь-яких питань можна звертатися до Центру обслуговування клієнтів або зв’язуватися з менеджером через чат на сайті компанії.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.