Поради

Що таке криптовалютна платформа Coinseed

Компанія Coinseed декілька разів за останній час потрапляла у скандальні ситуації. Більше ніж півсотні користувачів звинуватили криптовалютну платформу у несанкціонованому виведенні їхніх коштів у Dogecoin

Наразі клієнти заявили про бажання подати колективний позов стосовно платформи.

Coinseed — це проект, заснований на технології «блокчейн». Засновники створили цей сервіс, аби за його допомогою робити інвестиції користувачів у криптовалюту швидко та безпечно. Вони придумали використовувати грошові накопичення клієнтів та інвестувати у криптовалюту. Версія у мобільному додатку допомагає порівнювати свій профіль з профілем інших юзерів. Платформа створена, аби надавати людям простий спосіб оперувати криптовалютою. Також тут можна здійснювати швидкі та точні транзакції. Керівники, що заснували компанію, заявляють про готовність поділитися власним досвідом керування віртуальними грошима з іншими.

Що відомо про скандал навколо Coinseed

Найгучніший скандал навколо сервісу Coinseed розгорівся у 2021 році. Тоді влада міста Нью-Йорк звинуватила криптовалютну платформу та двох її засновників у обмані інвесторів. П’ятдесят користувачів у одній із груп Facebook стали повідомляти про втрату власних коштів через дії платформи, в той же час багато опцій у додатку стали недоступними.

Звинувачення базується на тому, що ще у 2017 році було зібрано $100 000 за рахунок продажу 200-000 токенів CSD в рамках ICO. Проте прокуратура зосереджує увагу на тому, що компанія була заснована як брокер-дилер. Звинувачення заявляє ще й про факти надання користувачам недостовірної інформації стосовно професійного досвіду організаторів. Як відомо, один із ТОП-менеджерів вказував про свій стаж трейдера на Уолт-стріт, якого у нього насправді немає.

Як зазначає прокуратура, мета цього судового процесу — донести до всіх, хто здійснює операції з криптовалютою, що відомство працює над контролем прозорості таких операцій на фінансовому ринку.

Виконавчий директор Coinseed, у свою чергу, заявляє, що не погоджується із звинуваченнями, та впевнений, що позов включає помилкові дані. Як відомо, один із партнерів адвоката компанії Джейсон Готтліб заявив, що відмовляється від співпраці з Coinseed. За деякими припущеннями, керівники сервісу покинули Сполучені Штати. За один тиждень ціна Dogecoin впала на 32,7%, згідно CoinGecko.

Новини криптовалют – джерело

598532091
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.