Поради

Що таке машинна штукатурка? Нові технології в будівельно-оздоблювальної сфері

На сьогоднішній день людство максимально прагне до того, щоб автоматизувати більшість процесів нашої життєдіяльності. Там же, де цього досягти складно, впроваджуються нові механізми, здатні прискорити певний процес в рази. З цим боротися можна, можна лише змириться. Та й чому чинити опір, тим більше що безліч, витратних за часом, робіт виконуються не тільки швидше, але й ефективніше.

Сьогодні наша мова піде про машинній штукатурці. Дізнаємося що з себе представляє цей процес і в чому його основні переваги від традиційного процесу в ручну.

Машинна штукатурка – це

Для того щоб розповісти вам про всі переваги даного апарату, необхідно розповісти і про те що він із себе представляє.
Машинна штукатурка – що це? Це без перебільшень, інноваційний спосіб обробки внутрішніх і зовнішніх поверхонь. Тобто суміш наноситься за допомогою спеціальної техніки. Завдяки цьому економиться час і набагато легше обробляти великі площі поверхні (стін, стель, укосів і т.д.).

Переваги

Тепер же, що стосується переваг. З тих, що ми виділяли раніше – це економія часу. А як щодо інших принад використання спеціалізованої техніки?

Економія на оплаті праці та витраті матеріалів до -30% – на кожному м2 економія до 9 кг суміші, а завдяки автоматизації всього процесу, робота оплачується в меншому обсязі.

В 2 рази міцніше – суміш наноситься на стіну під тиском, тому її зчеплення з поверхнею в 2 рази краще, ніж при нанесенні вручну.

Якість роботи – суміш подається на стіну з абсолютно однаковою консистенцією, завдяки чому поверхня рівномірно і одночасно висихає, без, часто встречаемого, ефекту “луски”.

Якість суміші – завдяки постійній роботі камери змішувача, суміш завжди виходить однорідною протягом усього виконання робіт.

Варто також пам’ятати, що виконанням всіх робіт займаються професіонали, які повністю контролюють процес. І тепер, розберемося в головному питанні: стільки коштує машинна штукатурка поверхонь в Києві?

Вартість робіт машинної штукатурки

Тут основними факторами, що впливають на ціну, є: розмір приміщення і кількість оброблюваних поверхонь. Тому конкретної ціни немає, адже кожна ділянка влаштований по різному. Для того, щоб з’ясувати вартість послуги машинної штукатурки, вам необхідно зв’язатися з менеджером компанії, яка надає такі можливості в столиці України.

Голос Сокальщини на GoogleNews