Поради

Що таке он-лайн гра

За допомогою простоти сайту, кожна людина зможе самостійно розібратися у всьому. Це дозволяє не витрачати час, а навпаки економить його і дозволяє займатися чимось більш цікавим, тим, для чого ви прийшли туди.

Всю інформацію про підвищення рівня, статусу і інші схожі інформації ви зможете знайти у вкладці “Бали”. “Лотерея” допомагає побачити анонси розіграшів, які стоять в планах, а також призовий фонд і його розміри і переможців. Програма лояльності знаходиться в розділі “Бонуси”.

Грандіозні баталії і всю інформацію про них можна знайти в “Турніри”. “Допомога” для того щоб в будь-який момент можна було зв’язатися з оператором сайту.

При вході на офіційний сайт, все бачать електронну адресу, форма для зворотного зв’язку, номер телефону. Цілодобово оператори можуть відповідати клієнтам в живому чаті.

Як зареєструватися і увійти на Голдкап

Тільки повнолітні люди можуть пройти реєстрацію на сайті. Провести її можна за допомогою телефону або ж електронної пошти. Для цього буде достатньо ввести номер телефону, пошту і пароль. Для того щоб підтвердити свій аккаунт, вам на пошту або номер телефону прийде сповіщення про смс з кодом для реєстрації. Після цього ви можете вписати код в поле і тепер ви член клубу https://goldcup.net.ua/.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.