Поради

Що таке послуга «Автомобіль під ключ»

З кожним роком все більше українців віддають перевагу покупці автомобілів, привезених з-за кордону. Та не кожен охочий має можливість поїхати в Європу і самостійно підшукати машину

При покупці транспортного засобу з-за кордону варто подумати і про його розмитнення та реєстрацію. Завдяки послугам WEST AUTO HUB такі проблемі відступають на задній план, адже компанія бере на себе усі турботи стосовно підбору, покупки, доставки та розмитнення авто. Замовити будь-яку послугу можна на сайті west auto hub або через мобільний додаток.

Компанія WEST AUTO HUB пропонує клієнтам послугу «Автомобіль під ключ», яка дозволяє перекласти всі клопоти щодо придбання автомобіля на менеджера компанії. Достатньо звернутися о консультанта та вибрати марку авто, колір, інші параметри. Це допоможе клієнту зекономити час та кошти. Замовники, які мають встановлений мобільний додаток, можуть самостійно перевіряти всі етапи угоди. Також через додаток вдається швидко зв’язуватися з особистим менеджером для обговорення важливих питань.

Всі замовники захищені від будь-яких можливих проявів шахрайства, тому що перед початком робіт між компанією та клієнтом укладається договір, який включає додатки та підпункти. Договір має юридичну силу, тому клієнти не хвилюються за виконання його умов. Менеджери підшукують кілька авто, серед яких замовник обирає підходящий транспортний засіб. Сфера пошуку розширюється на країни Євросоюзу, закордонні аукціони. За потреби організовується огляд автомобіля за кордоном.

Інші можливості співпраці з WEST AUTO HUB

Компанія WEST AUTO HUB пропонує клієнтам чимало послуг, які можна замовити віддалено.

  • Доставка автомобіля з-за кордону. Вартість доставки у WAH на 20% нижча від самостійного транспортування транспортного засобу з країн Європи.
  • Розмитнення автомобіля. Попередньо клієнт отримує вартість послуги, спеціалісти контролюють процес, який в середньому триває до 4 годин.
  • Сертифікація транспортного засобу. На території WAH є своя лабораторія, де здійснюється сертифікація автомобілів будь-яких марок.
  • Реєстрація автомобіля. Спеціалісти готують всі документи для подання в центри МВС на реєстрацію та перереєстрацію авто. Потрібно приїхати на територію комплексу, подати документи (список на сайті) та забрати номерний знак і технічний паспорт за короткий термін.
  • Продаж власного автомобіля. Спеціалісти готують авто до продажу, роблять професійні зйомки, розміщують оголошення на платформах та супроводжують весь процес до підписання угоди купівлі/продажу.

Отримати миттєву консультацію щодо послуг та вартості можна на сайті, заповнивши коротку форму.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.