Поради

Що таке вин-код автомобіля і де його дізнатися

Наявність власного транспортного засобу важливо для сучасної людини. Автомобіль дає можливість швидко доїхати на роботу, подорожувати, відвідувати родичів і друзів

Перед покупкою авто люди вивчають його зовнішній вигляд, але не всі знають, як важливо перевірити і vin-код.

У кожної людини є ІІН-код, а у кожного автомобіля вин-код. Вони схожі між собою, оскільки дозволяють дізнатися всю інформацію завдяки набору цифр. Особистий код транспортного засобу – це 17-значний набір з цифр і латинських букв. Номер наносять на мотор, раму двері, кермо і інші частини машини. Також його вказують в техпаспорті, гарантійному талоні і страховці на машину. За цим номером можна дізнатися:

  • код країни-виробника;
  • рік виробництва моделі;
  • складальний завод;
  • назва фірми і виробничого відділу;
  • опис і параметри транспортного засобу.

За даними номера вдасться дізнатися, яка коробка передач, двигун, запчастини встановлені в автомобілі. Особливість коду в тому, що його неможливо підробити: він містить лише великі червоні літери, від’ємник за допомогою спеціального алгоритму.

Навіщо перевіряти авто по вин-коду

Фахівці радять перед покупкою машини перевіряти її по vin-коду, не має значення, купується авто в салоні або на вторинному ринку. При покупці машини в автосалоні, необхідно звірити вин, вписаний в паспорті і вказаний на кузові авто. Іноді ПТС не відповідає vin-коду, але часто ці випадки пов’язані з помилкою через людський фактор. При купівлі вживаного автомобіля перевірка коду допоможе дізнатися достовірну інформацію про транспортний засіб: дані про власника, розмір пробігу, участь транспортного засобу в ДТП, його пошкодження, чи знаходиться автомобіль в угоні або є майном, на яке накладено арешт.

Як працює сервіс Vinfax site

За допомогою сервісу Vinfax site можна дізнатися інформацію про транспортні засоби, куплених на аукціонах в США, Кореї, ОАЕ та інших країнах. Мета сайту – попередити можливі випадки шахрайства при продажі автомобілів з-за кордону. За допомогою вин-коду просто отримати дані про будь-якому транспортному засобі, яке виставлено для продажу на аукціоні. Дані актуальні в реальному часі, тому Vinfax site не має інформації про вже продані машинах. Сервіс буде корисним приватним особам і компаніям, які займаються перепродажем автомобілів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.