Поради

Що важливо знати про теплоізоляцію трубопроводів

Для забезпечення ефективної роботи системи водопостачання, опалення та кондиціонування фахівці рекомендують якісно утеплити труби. Це дозволить зберегти температуру теплоносія, а також заощадити бюджет за рахунок збільшення терміну експлуатації труб. Для утеплення можна використовувати різні види ізоляції і матеріали. Вони підбираються залежно від інженерних систем та умов експлуатації. Матеріали для теплоізоляції бувають декількох видів: на основі мінеральної вати, у вигляді базальтових циліндрів, спіненого каучуку або спіненого поліетилену. Перш ніж вибрати оптимальний для себе варіант, потрібно врахувати температуру теплоносія, діаметр труб і так далі.

Рекомендації фахівців при виборі

Теплоізоляція трубопроводів монтується тільки після установки інженерної системи. Теплоізоляція вважається найбільш ефективною, коли є збірною або полусборную систему, тобто циліндричну конструкцію. Суть роботи полягає в укладанні теплоізоляції на трубу, її підгонці і зміцненні. Матеріалом служать циліндри, які мають каширування алюмінієвою фольгою або гідрофібізорованние циліндри з додатковою пароізоляцією.

Матеріал для ізоляції труб опалення потрібно вибирати правильно. Вироби, які використовуються для такого роду ізоляції, повинні мати низьку теплопровідність, термостійкість, водостійкість, стійкістю до хімічних речовин, тривалим терміном служби, міцністю і екологічністю.

Зараз широко застосовують мінеральну вату, скловату, пінополіуретан, спінений поліетилен або теплоізолюючу фарбу. Монтаж такого роду ізоляції проводиться відповідно до загальних правил. В першу чергу під утеплює наклеюють шар фольгованого скотча по спіралі, далі все шви поєднують (в точності один до одного), щоб не допустити проходження холоду. В кінці потрібно закріпити його за допомогою сантехнічного скотча з метою унеможливлення потрапляння вологи.

Теплоізоляція для труб зі спіненого поліетилену займає лідируючі позиції в рейтингу матеріалів. Високу популярність він отримав за рахунок позитивних якостей, доступною ціною і надійності матеріалу. Все це дозволяє поєднувати в собі теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості, при цьому зводити до мінімуму втрати тепла, шумовий рівень і вібрацію в трубах. Такий вид ізоляції використовується для трубопроводів гарячої та холодної води, а також опалювальних систем.

Спінений поліетилен отримують шляхом спінювання поліетиленового полімеру і пропановой суміші. Він являє собою вид термопластів, які відрізняються бездоганними характеристиками. Матеріал широко використовується при облаштуванні житлових приміщень, так як сприяє організації комфортної і високоякісної життя.

Ізоляція зі спіненого поліетилену для труб Thermaflex EcoLine R C-18/6 зарекомендувала себе з найкращого боку, оскільки володіє прекрасними технічними і експлуатаційними характеристиками. Діапазон робочих температур становить від -80 ° C до + 95 ° C. Коефіцієнт теплопровідності даного матеріалу – 0,035 Вт / (м · ° К) (при 10 ° C). Щільність – 35-40 кг / куб. м. Поставляється у вигляді гнучких труб червоного кольору відрізками по 2 метри, поздовжнім надрізом 2 мм глибиною. Товщина ізоляції – 6 мм, внутрішній діаметр – 18 мм, країна-виробник – Польща.

Якщо ви зацікавлені в покупці якісної продукції за доступними для себе цінами, вам варто звернутися до постачальника, який має бездоганну репутацію, пропонує вигідні умови співпраці.

Голос Сокальщини на GoogleNews