Поради

Що врахувати при покупці автомобільних запчастин

Ваш автомобіль зламався і при цьому термін гарантії від виробника вже закінчився? Тоді немає сенсу звертатися в фірмовий сервісний центр і переплачувати втридорога за оригінальні запчастини та роботу сертифікованих майстрів. Набагато вигідніше буде або самостійно замінити зношену деталь на нову, або доручити це завдання більш доступному за ціною послуг, що надаються фахівця, але при цьому використовувати бюджетну неоригінальну запчастину. У каталозі інтернет-магазину «Topmotors» представлений великий вибір автомобільних запчастин оригінальних, неоригінальних і ОЕМ.

різновиди запчастин

Здійснити пошук по сайту досить просто. Якщо у вас автомобіль торгової марки “Джилі”, тоді вказуйте цю марку в фільтраційної системі. Після того, як виробник авто буде обраний, система в автоматичному режимі відсортує всі запчастини Geely, що є на складі магазину.

Отже, запчастини для машини різні за такими параметрами:

  • вартості;
  • виробнику;
  • марці транспортного засобу, для якого вони призначені.

Залежно від того, де і ким вироби були виготовлені, вони можуть бути:

  • оригінальними;
  • ОЕМ;
  • не оригінальна.

Якщо терміни гарантії вже вийшли, то немає ніякого сенсу переплачувати за дорогу оригінальну запчастину, вартість якої часом в 2-3 рази вище більш бюджетної не оригінального аналога. В іншому випадку установка купленої не у виробника деталі призведе до втрати гарантійного обслуговування.

Не потрібно думати, що якщо ви купуєте деталь дешевше, ніж її реалізує офіційний завод-виробник, то вона є звичайною підробкою. Не менш якісної може виявитися запчастина ОЕМ, ліцензію на виготовлення якої отримали інші компанії. Іноді не поступається в якості і не оригінальна продукція. Те, що вона буде дешевше, так це точно. Але ось на якості матеріалу виконання виробник може заощадити. Тому при покупці дешевшої не оригінальною деталі уточнюйте у продавця її технічні характеристики, тип сплаву, з якого вона виготовлена.

Якщо ж ви вважаєте, що наявність оригінальності говорить про те, що запчастина була виготовлена ​​тією ж торговою маркою, що і ваша машина, то ви можете помилятися. Не всі оригінальні запчастини навіть при наявності на них маркування та логотипу компанії виготовляються на одному заводі – виробники у них можуть бути різні, але строгий контроль перед установкою вони проходять 100%. На них надається той самий гарантія від виробника авто, що і на інші деталі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.