Поради

Шкільне приладдя в магазині «Є-твоє»

Незважаючи на те, що за вікном розпал літа, батьки школярів починають готуватися до нового навчального року

Щоб уникнути біганини по розпродажах в останній момент, варто звернути увагу на асортимент магазину «Є-твоє». Це місце, де зібрано все для дітей, починаючи від шкільного приладдя та наборів для творчості, і закінчуючи сувенірами і товарами для відпочинку. В каталозі https://etvoe.com.ua/ru/ просто шукати необхідну продукцію по ключових запитах. Швидка консультація можлива в соціальних мережах і за контактними номерами телефонів.

Без канцелярії і товарів для творчості неможливо уявити навчальний процес. Особливо важливо купити якісні шкільне приладдя для дітей молодших класів. Якщо працювати з неякісним пластиліном, кольоровим папером або клеєм, можна втратити інтерес до процесу виготовлення виробів. Магазин «Є-твоє» стежить, щоб покупці отримували тільки найкраще. В наявності:

  • Все для уроків образотворчого мистецтва.
  • Папки для комфортного зберігання зошитів, книг, альбомів.
  • Обкладинки для книг та зошитів.
  • Канцелярські набори, пенали, контейнери для зберігання.
  • Роздатковий матеріал для уроків математики: рахункові палички, геометричні фігури, лінійки, циркулі.
  • Матеріали для вивчення букв: азбуки, віяла з букв, тематичні зображення.
  • Альбоми для наклейок.
  • Ланчбокси, пляшки для води, термоси, термокружки.

«Є-твоє» пропонує лупи, глобуси, карти світу, а також величезний асортимент навчальної літератури.

Чому купувати у «Є-твоє» вигідно?

Майданчик «Є-твоє» – це особливе місце, в якому є все для приємного навчання і дозвілля. Батьки можуть купити товари для школи, відпочинку, офісне приладдя, книги, іграшки, які прийдуть в одній посилці. Всі товари високої якості, а менеджери додають в каталог тільки актуальні і популярні позиції. Наприклад, сумки, рюкзаки, термокружки, альбоми оформлені з урахуванням сучасних тенденцій. Такою продукцією приємно користуватися.

Магазин пропонує кілька способів оплати товарів: використовувати банківську карту, Google Pay або готівку при отриманні посилки. Доставка канцелярії в регіони здійснюється компаніями Нова Пошта і Укрпошта. Вартість послуг визначається тарифами компанії-перевізника. З питань співпраці можна звертатися за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews