Поради

Шпалери супермийка: що це і чому вони такі популярні?

Шпалери, що миються – це далеко не новинка, але ця категорія полотен успішно вдосконалювалася з кожним роком. І сучасні матеріали стали чудовою альтернативою плитці або іншим вологостійким поверхням, які легко очищаються від будь-яких забруднень. А головне, з їх допомогою можна швидко оновити інтер’єр кімнати навіть за відносно невеликого бюджету, виділеного на перетворення приміщення.

Як вибрати шпалери, що миються?

Щоб не помилитися при підборі і замовити універсальні шпалери супермийки, які можна задіяти для обклеювання стін навіть на кухні або в санвузлі, варто уважно вивчити маркування полотна, що сподобалося. Виробник вказує на упаковці всю необхідну інформацію:

  • Хвилі – стійкі до впливів миючі поверхні, що відрізняються відмінною міцністю та стійкістю до розривів.
  • Щітка та хвиля – полотно можна не тільки мити, але й чистити (дотримуючись при цьому акуратності та не допускаючи надмірного натискання на матеріал).
  • Щітка та хвилі – універсальне рішення, яке підходить для експлуатації у приміщеннях з високим рівнем вологості, а також стійке до впливу хімічних речовин.

Вибір залежить від параметрів приміщення, для яких призначені матеріали. Для вітальні можна придбати звичайні шпалери, що миються (маркування 3 хвилі), а для дитячої спальні краще спочатку замовити категорію супермийка, щоб не турбуватися про дитячі малюнки на стінах, здатних зіпсувати дорогий ремонт.

Шпалери супермийка: особливості та переваги

До численних переваг цього різновиду матеріалів можна віднести такі особливості:

  • Тривалий період експлуатації. Ремонт буде виглядати бездоганно навіть через 10-15 років після його завершення (якщо власник самостійно не забажає оновити його набагато раніше).
  • Різноманітність варіантів використання. Матеріал не накопичує запахи і не вбирає вологу, а будь-які плями (у тому числі жирні бризки у робочій зоні кухні), можна очистити – і від них не залишиться і сліду.
  • Широкий вибір доступних кольорів. У каталозі інтернет-магазину «ВІНІЛ» можна вибрати відповідне за текстурою та кольором полотно, що відповідає обраній інтер’єрній концепції.

А головне, вартість покупки супермийних шпалер окупиться сповна: якісний виріб виглядатиме дорого і стильно, приховає нерівності стін і не втратить насиченості відтінків через тривалий період часу.

Голос Сокальщини на GoogleNews