Поради

Штори від Jakkard

Для довершення та ідеального вигляду кожного помешкання потрібно обов’язково оформити вікно. Незважаючи на ідеальну конструкцію вікна, воно потребує поєднання з стилем кімнат та захисту від сонця.

Якщо колись для оформлення вікна використовували довгі метри штор та тюль, що тягнувся на все весь простір стіни, то сьогодні про це уже забувають. Сьогодні, більшість людей віддає перевагу більш комфортним та практичним варіантам, таким як римська штора.

Римська штора – ідеальний варіант, що займає мінімум місця та повністю виконує свої функції. Це класика, яка сьогодні віднайшла нове життя, з використанням у звичайних квартирах та будинках. Вона чудово підходить для кухні та дитячої, часто використовується у спальні та навіть вітальні.

Переваги римських штор:

  • Великий вибір тканин;
  • Простота кріплення;
  • Доступна вартість;
  • Комфортне прибирання;
  • Економія простору кімнати.

Враховуючи усі ці переваги, римські штори й набули такої популярності. В умовах невеликих квартир, в яких сьогодні живуть переважна більшість людей, римські штори практичні та доступні по ціні. Головне, обираючи такий варіант оформлення приміщення, обрати компанію, що пропонує якісні матеріали та фурнітуру для виготовлення римських штор. Якщо порівняти якість та ціни на штори у Львові,  варто звернути увагу на Римські штори від Jakkard.

Переваги виробника Jakkard

Щоб переконатися, що виробник Jakkard пропонує оптимальний варіант поєднання ціни та якості, варто лише перейти на їх офіційний сайт https://jakkard.com.ua/category/curtains/roman-curtains/ Римські штори від Jakkard. Тут Ви побачите усі варіанти виконання, асортимент та ціни. Ще однією перевагою компанії Jakkard є послуги дизайнера, який надається при оформленні замовлення безкоштовно. Якщо Ви вирішили оформити кімнати чи всю квартиру римськими шторами, але не знаєте які кольори та тканину вибрати, дизайнер студії зможе Вам у цьому допомогти. Він підкаже, що найкраще підійде Вашому помешканню. Виїзд дизайнера у Ваше помешкання розставить «усі точки над і». Таким чином, Ви доповните свою домівку не лише захистом від сонця, але ідеальними відтінками.

Виготовлення та кріплення

При виготовленні та встановленні, працівники компанії Jakkard узгоджують з Вами усі деталі. Ви можете самостійно обрати тканину та тип кріплення на вікні. Ви можете прикріпити штору на все вікно або лише на рейки. Усе залежить від Ваших побажань. На кожну роботу компанія Jakkard надає гарантію.

Голос Сокальщини на GoogleNews