Поради

Швидка допомога на сесії: де студенти замовляють курсові, скільки це коштує

Сьогодні нікого не здивуєш студентськими роботами на замовлення. Свої послуги пропонують і поодинокі автори, і спеціалізовані агентства. Оголошення поширюють через соціальні мережі, публікують у пресі, розклеюють на стовпах. Як зорієнтуватися в цьому інформаційному потоці та не натрапити на зловмисників? Наші поради допоможуть не викинути гроші на вітер та отримати хорошу оцінку на сесії. 

Замовити курсову через інтернет — це безпечно? 

 

Курсова робота здається не надто складним дослідженням, хоча насправді це не так. Незважаючи на порівняно невеликий обсяг (близько 30 сторінок, тоді як бакалаврська й магістерська налічують до 60 чи 90 аркушів відповідно), завдання передбачає ґрунтовну підготовку. 

Текст оцінюють за змістом та оформленням, у більшості вишів застосовується система перевірки на антиплагіат. Якщо немає часу чи сил писати роботу самостійно, треба просити про допомогу. Найпростіший спосіб — знайти виконавця в інтернеті. 

Тематичних ресурсів у мережі багато, проте далеко не всім можна довіряти. Як же відрізнити хорошого виконавця? Ось кілька порад студентам:

  1. Обираючи між поодинокими авторами чи офіційно зареєстрованими агентствами, надайте перевагу другому варіанту. Компанії мають великий штат виконавців, отже, запропонують найкращого автора. 
  2. Дізнайтеся про гарантії. Перед початком співпраці варто з’ясувати, що буде у тому випадку, коли викладач не прийме роботу, чи виконують доопрацювання, скільки це коштує. 
  3. Уточніть, чи нададуть вам можливість спілкуватися з автором. У ході написання роботи нерідко виникають питання чи зауваження. Важливо отримати оперативну реакцію. 

Не поспішайте переказувати гроші на невідому картку. Якщо сервіс легальний, вам дадуть реквізити підприємницького рахунку або приймуть платіж на платформі банка-еквайєра. З клієнтом укладають договір оферти. У такому випадку співпраця безпечна.

Як готують курсові роботи на замовлення

Усім перерахованими вище вимогам відповідає агентство «Магістр». Компанія надає освітні послуги з 2008 року, за цей період до сервісу звернулося понад 38 тисяч студентів. Відгуки можна побачити на сайті та незалежних ресурсах. 

Як працює виконавець? Усе доволі просто:

  1. Студент реєструється на сайті та лишає заявку (тип і тема роботи, кількість сторінок, відсоток унікальності, термін написання). 
  2. Менеджер обирає кращого виконавця (враховуючи внутрішній рейтинг і вартість, перевагу надають тому, хто називає нижчу ціну). 
  3. Узгодження вартості з замовником, передплата. 
  4. Завантаження плану, ухваленого викладачем, і методичних рекомендацій. 
  5. Безкоштовне доопрацювання (за потреби). 

Студенту лишається готуватись до виступу на захисті. 

Скільки коштує робота? Зазвичай обсяг курсової становить 30 сторінок, а термін написання — 15 днів. Щоб дізнатися точну вартість із конкретної теми, треба зареєструватися. У чаті чи в телефонному режимі заявки не приймаються. Чим більше часу є в автора на виконання роботи, тим меншою буде її ціна. 598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.