Поради

Швидке оформлення документів на нерухомість

Коли справа доходить до оформлення документів на нерухомість, ми всі відчуваємо себе зовсім некомпетентними і безпорадними в даному питанні. З’ясування всіх деталей займає стільки часу, що руки зовсім опускаються. Для того, щоб зробити все швидко і якісно потрібно просто знайти кваліфіковану компанію, яка зробить все за Вас. Однією з таких є компанія DOZVIL, який стане справжнім помічником у справах пов’язаних з документами.

Як може допомогти компанія DOZVIL?

Компанія DOZVIL працює більше 12 років на ринку і пропонує великий перелік послуг з оформлення нерухомості. Найбільш поширеними послугами компанії є:

  • Оформлення документів на нерухомість;
  • Оформлення документів на самобудів;
  • Оформлення документів на реконструкцію або перепланування;
  • Оформлення дозволу на будівництво;
  • Дозвіл на введення в експлуатацію;
  • Реєстрація права власності;
  • Розподіл власності.

Чому варто вибрати для співпраці саме компанію DOZVIL?

Компанія DOZVIL неспроста стала популярною на ринку. Перш за все, вона завжди піклується про клієнта і пропонує безкоштовну консультацію. Відвідавши консультацію, Ви зможете розповісти про Ваші проблеми або невирішені питання. Працівники компанії вислухають Ваші побажання і розкажуть детальний план роботи та орієнтовну ціну питання. Якщо Вам щось не сподобається і не підійде при консультації, Ви не зобов’язані нічого платити. Якщо ж Вам підходять умови співпраці, працівники компанії підготують договір. Компанія пропонує поетапну оплату роботи, тому Ви завжди можете розбити вартість робіт на кілька платежів. Компанія DOZVIL готова взяти справу будь-якої складності, тому не переживайте, що щось не вийде. Відразу звертайтеся в DOZVIL і перекладіть Ваші проблеми на професійних фахівців.

Сертифікація і узаконені об’єкти будівництва

Відвідавши сайт компанії DOZVIL dozvil.ua, можна побачити всі сертифікати компанії згідно з якими, вона здійснює свою діяльність. Тут все відкрито для публічного перегляду. Компанія протягом усіх років роботи узаконила більше 3000 об’єктів тільки в г. Киев і 4000 об’єктів в межах Київської області. Крім цього було підготовлено тисячі інших документів, в тому числі понад 5000 техпаспортів та підготовлено 1000 проектів. Компанія DOZVIL заслужила право займати одне з перших місць на ринку послуг України в сфері підготовки документів для нерухомості.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.