Поради

Швидке виготовлення номерів для автомобіля

У багатьох країнах номерні знаки відрізняються один від одного. Так, функцію визначення самого автомобіля і його власника вони виконують однаково, але зовнішній їх вигляд відрізняється і стандарти дещо різняться.

Сьогодні ми розкриємо декілька основних вимог, які діють на території України, а також розповімо вам про сервіс виготовлення автомобільного номерного знака під назвою “Спецзнак”.

Все починається з того, що українські номери вкрай складно вмонтувати на заокеанську техніку. Все через те, що вони мають, стандартизовані під державні параметри, квадратні вирізи для автомобільного номера. Формат українського номера дещо різниться своєю формою, тому при покупці автомобіля з Америки, українські номери необхідно буде неестетично зігнути, для того щоб цей номерний знак зафіксувати на автомобілі.

Державний нормативний акт – вимоги до формату номера

в Державному нормативному акті прописані такі вимоги до формату автомобільного номера:

  • Металева панель;
  • Тиснення символів;
  • Світловідбиваюче покриття;
  • Набір голограм;
  • Друк виробника;

Саме на ці основні п’ять пунктів необхідно орієнтуватися при виготовленні автомобільного номерного знака.

спецзнак

Спецзнак – це сервіс з виготовлення номерних знаків в Україні. Вони можуть створити ліцензований дублікат українського номера для машин зі Сполучених Штатів Америки, Арабських країн або Японії. З таким номерними знаками ви зможете спокійно їздити по всьому світу. Але є також і важливі примітки, такі як виробництво японських і американських номерів з ПВХ – така послуга є прийнятною, якщо використовується в якості сувенірної продукції.

Виготовлення таких номерів – процес досить швидкий, адже вже через 5 хвилин ваш автомобільний номер буде вже готовий.

Замовити автономери

Замовлення автомобільного номера можна виконати декількома способами. Перший – це дзвінок одному з менеджерів “Спецзнак”, який проконсультує вас і оформить замовлення.

Другий спосіб – онлайн замовлення. Тут ви самі все заповнюєте через сайт. Важливо при собі мати при собі посвідчення особи і технічний паспорт автомобіля.

Третій же спосіб – прийти в офіс і заповнити заявку особисто з менеджером. Варто відзначити, що наявність техпаспорта авто та посвідчення особи необхідно у всіх трьох випадках.
Після перевірки і підтвердження вашої заявки з вами на зв’язок знову вийдуть менеджери.

Що ж стосується питання ціни, то про них можна висловитися просто – демократичні. Будь-автомобільний номер доступний абсолютно кожному.

Голос Сокальщини на GoogleNews